Jump to content



Τηλεφωνικος καταλογος για κινητα τηλεφωνα???


GoriLLakoS

Recommended Posts

Δε ξέρω αν υπάρχει, το σίγουρο είναι ότι ΘΑ υπάρξει. Μου είχαν στείλει απο τη vodafone μια ενημέρωση ότι θα εγγραφεί το τηλ μου σε κατάλογο, και σε περίπτωση που διαφωνώ να τους ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Με αρκετη σιγουρια ξερω οτι εχει η Vodafon,φανταζομαι για τους συνδρομητες με συνδεση και με αυτους με καρτα που εχουν δωσει τα στοιχεια τους.

Αρκει να καλεσεις 121 απο κινητο Vodafon

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
Αν δεν μπορείτε να βρείτε κάποιο τηλέφωνο θα μπορέσουμε να βοηθήσουμε! Tηλεφωνικος Kαταλογος Kινητων

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Al1C2J55zaQ]Mη ρωτας το γιατι-Γονιδης - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Μιάς που άνοιξε το θέμα...

Πως μπορώ να κάνω το σταθερό και το κινητό μου να μην εμφανίζεται σε τέτοιες υπηρεσίες?

Έχω πάροχο διάφορο από τον ΟΤΕ αλλά στο 11ΧΧΧ πάλι με βρίσκουν...

Link to comment
Share on other sites

Μιάς που άνοιξε το θέμα...

Πως μπορώ να κάνω το σταθερό και το κινητό μου να μην εμφανίζεται σε τέτοιες υπηρεσίες?

Έχω πάροχο διάφορο από τον ΟΤΕ αλλά στο 11ΧΧΧ πάλι με βρίσκουν...

για το κινητο θα απευθυνθεις στον παροχο σου και θα κανεις αιτηση διαγραφης απο τον καταλογο σου.

το ιδιο και για το σταθερο..θα σε ενημερωσω με πμ το απογευμα για παραπανω ινφος οσον αφορα την αμεση διαγραφη απο καταλογους

[MENTION=634]GoriLLakoS[/MENTION]

για αρση απορρητου μιας και τα κινητα αναγνωριζονται πλεον εκτος απο καποιους παροχους , χρειαζεσαι εισαγγελικη παρεμβαση

edit: lol νομιζα οτι εψαχνες να βρεις σε ποιον ανηκει..και οχι να βρεις κινητο.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Υπάρχει και ο τηλεφωνικός κατάλαγος του blackstate.gr όπου είναι στην ουσία η υπηρεσία whitepages.gr αλλά τα έχει με επεξήγηση και είναι ευκολότερο σχετικά για αυτόν τον λόγο, ισχύει και για κινητά. Επίσης υπάρχουν μερικά ακόμη αν ψάξετε στην Google αλλά τα περισσότερα δεν βγάζουν σωστά αποτελέσματα. Αν ψάχνετε πληροφορίες για άγνωστους αριθμούς που σας καλούν, καλό είναι να τσεκάρετε και το whocallsme.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.