Jump to content



google hangout


magicman

Recommended Posts

παιδες, γινεται καπως με το hangout τωρα, να γινει video κληση σε καποιο κινητο που δεν εχει καμερα μπροστα?

πχ το δικο μου nexus εχει? του αλλου που δεν εχει μπροστα, γινεται να κανω κληση και να βλεπει εικονα και ηχο αυτος, αλλα να μην βλεπω εγω?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

παντως το hangout οπως μπηκε , βγηκε.....

οι περισσοτεροι το κραζουν (μαζι με μενα) που δε δειχνει αν ο αλλος ειναι online.

δε ξερω αν το διορθωσαν..

Link to comment
Share on other sites

βασικα οτι και να στειλεις, το παιρνει ο αλλος. αλλα βλακεια να μην δειχνει αν ειναι ον ή οφ!

δοκιμασα απο το nexus σε samsung y , κανω videocall, και στο Y δεν βγαζει τιποτα! δεν φαινεται καν η κληση!

Link to comment
Share on other sites

παντως το hangout οπως μπηκε , βγηκε.....

οι περισσοτεροι το κραζουν (μαζι με μενα) που δε δειχνει αν ο αλλος ειναι online.

δε ξερω αν το διορθωσαν..

Επειδή χρησιμοποιούσα χρόνια το GTalk, με ξένισε και εμένα αρκετά στην αρχή. Καταλήγω όμως στο ότι ναι μεν το να μη σου δείχνει αν ο άλλος είναι online είναι ένα θέμα, αλλά χίλιες φορές αυτό παρά τη ρουφανιά του Facebook που λέει και πότε το κοίταξες κιόλας. :p

Link to comment
Share on other sites

τι λες μωρε..p2p chat ειναι , οχι email

εφοσων σε καλυπτει , κρατα το...και οταν κανει update και δειχνει τις επαφες , πεσ το μου :p

Πού το εγκατέστησες εσύ; Εγώ το χρησιμοποιώ από τη σελίδα του Gmail.

και αυτο δειχνει στο chat, ποτε διαβασε ο αλλος το μηνυμα

Πού το δείχνει;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9387]victor[/MENTION] την ωρα του chat, βγαζει κατω απο τον αλλο χρηστη, μικροτερο εικονιδιο, αν πας πανω του λεει, μεχρι πιο μηνυμα εχει διαβασει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.