Jump to content



Silverstone TJ07 Black


Recommended Posts

Silverstone TJ07 - Black

26882610151584760734871.jpg

Πωλείται το γνωστό κορυφαίο κουτί της Silverstone, TJ07 σε μαύρο χρώμα.

SilverStone Technology Co., Ltd.- TJ07

Το κουτί είναι όπως ακριβώς φαίνεται στις φωτογραφίες. Έχει κοπεί μόνο στα σημεία που τοποθετείται η μητρική ώστε να περνάνε από πίσω οι τροφοδοσίες του επεξεργαστή, το 24πινο και τα Sata. Επίσης το έχω βάψει μαύρο, αλλά σε κάποια σημεία πίσω έχει φύγει το χρώμα. Φαίνεται πιο used και δεν το έβαψα πάλι καθώς μου άρεσε να φαίνεται έτσι. Εσείς κάνετε ότι νομίζετε.

42430741296235876233169.jpg

37718741296263876230310.jpg

54725041296241209565979.jpg

52442341296272876229411.jpg

Επίσης έχω βάλει την επένδυση της AKASA στο εσωτερικό.

Τα Cages των δίσκων μπορεί να υπάρχουν, μπορεί και όχι. Αν υπάρχουν έχει καλώς, διαφορετικά το παίρνετε όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες.

Δεν έχει υποστεί πουθενά αλλού κοψίματα και μόντες.

Τιμή: 200€

Μαζί με το κουτί δίνω και την υδρόψυξη η οποία αποτελείται από το Swiftech Apogee HD (white) με όλα τα mounts, τριπλό ψυγείο airplex XT 360, Swiftech MPC655 αντλία, μεγάλο κυλινδρικό ρεζερβουάρ και τρεις nexus ανεμιστήρες 1000 στροφών.

Όλα μαζί πακέτο,

300€

Δεν δίνω ξεχωριστά την υδρόψυξη. Ξεχωριστά δίνω μόνο το κουτί. Εννοείται ότι δεν δίνω ξεχωριστά parts της υδρόψυξης. Μόνο σοβαρές προτάσεις.

Περιοχή: Αρτέμιδα (Λούτσα)

Η συνάντηση θα γίνει στο χώρο μου και μόνο (κερνάω και καφεδάκι παραλία :) ), κατόπιν συνεννόησης.

Δεν με ενδιαφέρουν ανταλλαγές, όχι παζάρια.

Ευχαριστώ :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις το κουτί μόνο παίρνεις το κουτί στα 200€

Αν θέλεις το κουτί και την υδρόψυξη μαζί στα 300€

Αν θέλεις την υδρόψυξη μόνο δεν γίνεται, πάει μόνο μαζί με το κουτί. Προφανώς αν δεν ενδιαφερθεί κανένας και για τα 2 μαζί, την υδρόψυξη θα την κρατήσει.

Εγω αυτό κατάλαβα από την περιγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Οπως βλεπεις δεν εχω δωσει τιμη για την υδροψυξη.

Δινω ή το κουτι ή το κουτι με την υδροψυξη μαζι. Οχι την υδροψυξη μονη της.

Οπως λεει και ο φιλος μας παραπανω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.