Jump to content



3D και εξωτερικοι υποτιτλοι!


Louris7

Recommended Posts

Εχω συνδεδεμενη μια τηλεοραση 32inc UE32F6400AWn3D στο πισι μου ως δευτερη οθονη...

θελω να βαλω να δω σε 3d μια ταινια (που προφανως ειναι 3d) αλλα οι υποτιτλοι φαινονται θολα.

το ιδιο αρχειο αν το βαλω σε usb και τρεξει απο την οθονη λειτουργουν κανονικα οι υποτιτλοι.

το προγραμμα που εχω χρησιμοποιησει εινια media player classic και power dvd 13.

τι πρεπει να κανω για να παιζουν κανονικα οι υποτιτλοι?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι ρυθμισμένοι να είναι transparent οι υπότιτλοι; Αρκετοί players έχουν τέτοιες επιλογές. Δυστυχώς είμαι με power dvd 11 στον έναν υπολογιστή και win dvd 10 ή κάτι τέτοιο στον άλλον και δεν μπορώ να δω ακριβώς τις επιλογές έχεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Bαλε τον τελευταιο potplayer εχει επιλογη ακριβως γι αυτο το προβλημα...

Thanks man.

Ηδη τον pot ειχα, το setting αγνοουσα.

Εφαγα ωρες να ψαχνω με το 3d subtitler και λοιπες παπατζες και ηταν τοσο απλο τελικα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό απλα για να δεις ταινία;

εγώ που έχω την F6100, παίρνω οτιδήποτε υπότιτλο βρω για την 3D ταινία, τον μετονομαζω να έχει ίδιο όνομα με αυτην, τον βάζω στον ίδιο φάκελο...κοπαναω το στικακι στη θύρα USB της και παιζει άψογα!

Στάλθηκε απο το LG 4X HD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.