Jump to content



TITANFALL


GruntGR

Recommended Posts

Είμαι με 80FOV btw.

AA/AF off - Vsync Off - All high - High Textures --> ~1800MB

AA/AF off - Vsync Off - All high - InsaneTextures --> ~3050MB

Καρφωμένα στα 60fps όμως, δεν έχει επιλογή για 120Hz και προφανώς δεν κατάλαβε αυτόματα ότι έχω 120Ηz οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εψησα για preorder,βεβαια δεν πιστευω οτι θα με κρατησει για παρα πολυ,αλλα ειναι καλο.

Σημερα ειδα και το πρωτο κλεφταρα,με το kill cam ειναι πολυ προφανες ποιος εχει aimhack.

Γιατι να μην εχουν και στο bf τετοιο killcam;

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εψησα για preorder,βεβαια δεν πιστευω οτι θα με κρατησει για παρα πολυ,αλλα ειναι καλο.

Σημερα ειδα και το πρωτο κλεφταρα,με το kill cam ειναι πολυ προφανες ποιος εχει aimhack.

Γιατι να μην εχουν και στο bf τετοιο killcam;

Μήπως σε σκότωσε με το smart pistol και δεν το κατάλαβες;

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι πως πολλα kills ειναι εντελος κουλα ....εδω εμενα με σκοτωνανε με sniper απτην αλλη μερια του map ,με 2 hit και καθως ειχα αναψει την βλακεια που σε κανει να τρεχεις γρηγορα (μακραν καλυτερο απο το αορατος)

επισης .... ισως ειμαι το μαυρο προβατο ... αλλα μετο που εβαλα το xbox controller , αρχισα να σταυρωνω kills ....

Link to comment
Share on other sites

(μακραν καλυτερο απο το αορατος)

+1 αχρηστο το cloak για τις περισσοτερες περιπτωσεις, επισης δεν τρεχεις πιο γρηγορα αλλα διπλασιαζεται και ο ρυθμος του health regeneration !

teισως ειμαι το μαυρο προβατο ... αλλα μετο που εβαλα το xbox controller , αρχισα να σταυρωνω kills ....

- 100 να υποθεσω και το cs το επαιζες χωρις -noforcemaccel cpl_mouse_fix και με ηχεια, μαθε μπαλιτσα στον αρχοντα :pFraGTaLiTy's Epic Gaming Mice Guide for PC Shooting Games

Link to comment
Share on other sites

οταν επαιζα cs 1.6 , δεν ειχε βγει ακομα το xbox 360 xD

οποτε εριχνα heads με ποντικι

ομως πλεον εχω γινει πολυ βαρεμενος , και ασε που εχω φερει το pc στο αμορε και το εχω συνδεσει στην τηλεοραση , οποτε ο μοχλος βολευει . εκει που κολισα με τον keyboard ειναι το melee attack , με δυσκολευε να το βαλω σε καποιο κουμπι , ενω στο χειριστηριο απλα κλικαρεις το δεξι joystick :p

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION]

σπιτι εχω home cinema στο δωματιο , οποτε τα footsteps τα ακουγα για την πλακα .. xD

δωρακι :D

Untitled.jpg

επισης .,.... στο asus gpu μου λεει πως η καρτα δεν δεσμευετε καθολου σε μνημη ? ΛΟΛ?

2222.jpg

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

εκει που κολισα με τον keyboard ειναι το melee attack , με δυσκολευε να το βαλω σε καποιο κουμπι , ενω στο χειριστηριο απλα κλικαρεις το δεξι joystick

στο C πράγματι δεν βολεύει εκτός και αν έχεις παλάμη μικρού παιδιου.το άλλαξα στο Β και με βόλεψε μια χαρά, ακριβώς πάνω απο το spacebar, δεν χάνω καθόλου χρόνο

Link to comment
Share on other sites

στο C πράγματι δεν βολεύει εκτός και αν έχεις παλάμη μικρού παιδιου.το άλλαξα στο Β και με βόλεψε μια χαρά, ακριβώς πάνω απο το spacebar, δεν χάνω καθόλου χρόνο

γενικα δεν βολευει , μου φαινετε πως εχει πολλα κουμπια . και το χειροτερο ? με το roll του ποντικιου ...δεν μπορεις να βγαλεις το anti-titan weapon , μονο πατωντας το "3"

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

γενικα δεν βολευει , μου φαινετε πως εχει πολλα κουμπια . και το χειροτερο ? με το roll του ποντικιου ...δεν μπορεις να βγαλεις το anti-titan weapon , μονο πατωντας το "3"

Αυτό το έχουν κάνει σωστά.

Το melee και εμένα δε με βολεύει εκεί, μάλλον θα το βάλω στο ποντίκι.

Link to comment
Share on other sites

στο C πράγματι δεν βολεύει εκτός και αν έχεις παλάμη μικρού παιδιου.το άλλαξα στο Β και με βόλεψε μια χαρά, ακριβώς πάνω απο το spacebar, δεν χάνω καθόλου χρόνο

Η καλυτερη λυση ειναι το ALT. Τους εχω λιανισει στα Jump-Kicks!:banging:

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω νταξ εχει πεσει τρελο promotion.

Λες και ειναι καμια αποκαλυψη το παιχνιδι.

Winner 75+ awards πςςςςςςςς ποτε προλαβε και τα πηρε το θυριο.

Believe the HYPE.Πςςςςς

Ανατριχιαζω πραγματικα

:bad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.