Jump to content



UPS APC Power-Saving Back-UPS Pro 900 230V & LG TV/LCD


cafeine

Recommended Posts

Πωλείται ένα από τα κορυφαία UPS για PC (APC Power-Saving Back-UPS Pro 900 230V | Skroutz.gr). Αγορά από το Πλαίσιο (θα ψάξω να βρώ και την απόδειξη)

Τιμή 130 110 ευρώ.

Επίσης, επειδή γενικά η τηλεόραση πλέον είναι τέρμα αδιάφορη, πωλείται τηλεόραση LCD LG 19" 19LH2000 με απόδειξη αγοράς από Πλαίσιο (8.2.2010) προς 130 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου αγοράστηκε τον Οκτώβριο του 2011 και σύμφωνα και με το Πλαίσιο έχει εγγύηση 3 ετών οπότε μέχρι Οκτώβριο του 2014!

το ups είναι αυτό APC UPS APC 900VA Line Interactive - UPS - plaisio.gr

όπως θα δεις μιλάμε για 50% της τιμής η αγγελία.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κανε μου μια επιβεβαίωση σε παρακαλώ οτι εχεις την απόδειξη του.

Η κατασταση της μπαταρίας του ποια είναι?Λειτουργούσε καθημερινά απο τότε?

Σε ευχαριστω για τις απαντήσεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου, ναι έχω την απόδειξη της αγοράς από Πλαίσιο με ημ/νια 10/10/2011.

Να σημειώσω ότι η 3ετής εγγύηση είναι όπως γράφει η απόδειξη της αντιπροσωπείας που σημαίνει ανεξάρτητα από το ΠΛΑΙΣΙΟ το πάς κατευθείαν κεντρικά σε περίπτωση προβλήματος.

Το UPS ώντας ένα UPS δουλεύει καθημερινά, δλδ είναι στην μπρίζα ..δεν σημαίνει ότι φορτίζει συνεχώς την μπαταρία, το Powerchute (το πρόγραμμα της APC που δουλεύει με την USB στο UPS) δηλώνει κατάσταση μπαταρίας άριστη. Στον 1.5 χρόνο που το έχω πρέπει να έχει max 10 φορές κυρίως αμα έπεφτε ο γενικός του σπιτιού από βλακείες της μάνας μου με τη σκούπα. Δηλαδή η μπαταρία δεν αποφόρτιζε παραπάνω από 10% ποτέ.

Τέλος να σημειώσω πως μαζί με το UPS θα δωθεί πολύμπριζο για UPS 4ων θέσεων. Αυτό:

http://www.plaisio.gr/tv/accessories/polipriza-asfaleias/Equip-Surge-Protector-For-UPS-4-Sockets-333281.htm

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.