Jump to content



Περιφερειακά(keyboard, headset, mouse, mousepad)


DwS

Recommended Posts

Πωλούνται τα εξής περιφερειακά:

1) Steelseries 6gv2 mechanical keyboard με black switches, UK layout

SteelSeries - Gaming Keyboards - SteelSeries 6Gv2

Αγορασμένο στις 5/7/2012 από steelseries, έχει ακόμη 1 χρόνο εγγύηση. Εδώ και 3-4 μήνες κάθεται στο κουτί του έπειτα από πολύ καλό καθάρισμα, μιας και πήγα σε brown switches. Άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση, υπάρχει μόνο ένα μικρό fade-out στο print των πιο χρησιμοποιημένων keycaps(πχ. qwerasd)

Τιμή 60€

2) CM Storm Sonuz headset

CM Storm » Products: Sonuz

Review από το thelab.gr: http://www.thelab.gr/input-devices-and-peripherals-reviews/cooler-master-storm-sonuz-118576.html

Κερδήθηκε σε lan tournament που σπονσόραρε η coolermaster Hellas, περισσότερα infos: 5vs5 Dota 2 Lan Tournament @ Battlenet Pefkakia | Dota2.gr

Βρίσκεται στο κουτί του με την πλήρη συσκευασία και όλα τα παρελκόμενα, η συσκευασία έχει ανοιχτεί 1 φορά και τα ακουστικά έχουν λειτουργήσει γύρω στο μισάωρο(είναι πλήρως λειτουργικά) μέχρι να διαπιστωθεί ότι όντως δεν με βολεύει η χρήση τους, καθώς είμαι λάτρης των earbud headphones. Από εγγύηση δεν ξέρω τι παίζει μιας και αποτελεί prize, θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω με coolermaster Hellas και θα ενημερώσω.

Τιμή 45€

3) Logitech G9 Laser Mouse

Support + Downloads: G9 Laser Mouse - Logitech

Πρόκειται για το παλιότερο μοντέλο(όχι το g9x) που πλέον δεν κυκλοφορεί στην αγορά.

Κερδισμένο από tournament του ESL, περισσότερα infos: ESL: Dota 2 Winter Season 2012 by dota2.gr - News - Dota 2 - Greece - ESL - The eSports League

Βρίσκεται στο κουτί του, σφραγισμένο. Από εγγύηση δεν ξέρω τι παίζει, μάλλον δεν υπάρχει. Βέβαια, αυτό μπορεί να ελεγχθεί στο site της logitech με τον κωδικό του προϊόντος, αλλά προφανώς πρέπει να ανοιχθεί η συσκευασία.

Τιμή 40€

4) Steelseries QcK Heavy mousepad

SteelSeries - Gaming Mousepads - SteelSeries QcK heavy

Αγορασμένο από steelseries, σφραγισμένο στο κουτί του.

Τιμή 20€

Αυτή την περίοδο βρίσκομαι στη Λάρισα, οπότε προηγείται η συναλλαγή χέρι-χέρι σε περίπτωση που υπάρχει κάποιος ενδιαφερόμενος από εδώ.

Από εκεί και πέρα μπορεί να γίνει αποστολή πανελλαδικά έπειτα από κατάθεση σε λογαριασμό, με τα μεταφορικά έξοδα να επιβαρύνουν τον αγοραστή.

Αν κάποιος πάρει 2 ή περισσότερα τεμάχια, τότε ενδεχομένως θα γίνει και κάποια καλύτερη τιμή.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28847]Justhavocman[/MENTION] Ναι, υπάρχει κανονικά εγγύηση. Τα μεταφορικά για Αθήνα θα βγούνε γύρω στα 5-7€ απ' όσο ξέρω, αλλά θα ρωτήσω τη Δευτέρα στο ταχυδρομείο για να σου πω 100%, οπότε μιλάμε από Δευτέρα σε πμ για τις λεπτομέρειες κτλ.

Επίσης έγινε update με χαμηλότερες και κατά πάσα πιθανότητα τελικές τιμές για να φύγουν και να πάω τίποτα διακοπές ! :D

Πωλούνται τα εξής περιφερειακά:

1) Steelseries 6gv2 mechanical keyboard με black switches, UK layout

SteelSeries - Gaming Keyboards - SteelSeries 6Gv2

Αγορασμένο στις 5/7/2012 από steelseries, έχει ακόμη 1 χρόνο εγγύηση. Εδώ και 3-4 μήνες κάθεται στο κουτί του έπειτα από πολύ καλό καθάρισμα, μιας και πήγα σε brown switches. Άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση, υπάρχει μόνο ένα μικρό fade-out στο print των πιο χρησιμοποιημένων keycaps(πχ. qwerasd)

Τιμή 60€

Νέα τιμή 50€

2) CM Storm Sonuz headset

CM Storm » Products: Sonuz

Review από το thelab.gr: http://www.thelab.gr/input-devices-and-peripherals-reviews/cooler-master-storm-sonuz-118576.html

Κερδήθηκε σε lan tournament που σπονσόραρε η coolermaster Hellas, περισσότερα infos: 5vs5 Dota 2 Lan Tournament @ Battlenet Pefkakia | Dota2.gr

Βρίσκεται στο κουτί του με την πλήρη συσκευασία και όλα τα παρελκόμενα, η συσκευασία έχει ανοιχτεί 1 φορά και τα ακουστικά έχουν λειτουργήσει γύρω στο μισάωρο(είναι πλήρως λειτουργικά) μέχρι να διαπιστωθεί ότι όντως δεν με βολεύει η χρήση τους, καθώς είμαι λάτρης των earbud headphones. Από εγγύηση δεν ξέρω τι παίζει μιας και αποτελεί prize, θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω με coolermaster Hellas και θα ενημερώσω.

Εγγύηση υπάρχει κανονικά για 2 χρόνια πλην κάτι ψιλά, η οποία μπορεί να διεκδικηθεί είτε από cm Hellas είτε από cm Europe.

Τιμή 45€

Νέα τιμή 40€

3) Logitech G9 Laser Mouse

Support + Downloads: G9 Laser Mouse - Logitech

Πρόκειται για το παλιότερο μοντέλο(όχι το g9x) που πλέον δεν κυκλοφορεί στην αγορά.

Κερδισμένο από tournament του ESL, περισσότερα infos: ESL: Dota 2 Winter Season 2012 by dota2.gr - News - Dota 2 - Greece - ESL - The eSports League

Βρίσκεται στο κουτί του, σφραγισμένο. Από εγγύηση δεν ξέρω τι παίζει, μάλλον δεν υπάρχει. Βέβαια, αυτό μπορεί να ελεγχθεί στο site της logitech με τον κωδικό του προϊόντος, αλλά προφανώς πρέπει να ανοιχθεί η συσκευασία.

Τιμή 40€

Νέα τιμή 30€

4) Steelseries QcK Heavy mousepad

SteelSeries - Gaming Mousepads - SteelSeries QcK heavy

Αγορασμένο από steelseries, σφραγισμένο στο κουτί του.

Τιμή 20€

Νέα τιμή 15€

Αυτή την περίοδο βρίσκομαι στη Λάρισα, οπότε προηγείται η συναλλαγή χέρι-χέρι σε περίπτωση που υπάρχει κάποιος ενδιαφερόμενος από εδώ.

Από εκεί και πέρα μπορεί να γίνει αποστολή πανελλαδικά έπειτα από κατάθεση σε λογαριασμό, με τα μεταφορικά έξοδα να επιβαρύνουν τον αγοραστή.

Αν κάποιος πάρει 2 ή περισσότερα τεμάχια, τότε ενδεχομένως θα γίνει και κάποια καλύτερη τιμή.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28847]Justhavocman[/MENTION] Ναι, υπάρχει κανονικά εγγύηση. Τα μεταφορικά για Αθήνα θα βγούνε γύρω στα 5-7€ απ' όσο ξέρω, αλλά θα ρωτήσω τη Δευτέρα στο ταχυδρομείο για να σου πω 100%, οπότε μιλάμε από Δευτέρα σε πμ για τις λεπτομέρειες κτλ.

Επίσης έγινε update με χαμηλότερες και κατά πάσα πιθανότητα τελικές τιμές για να φύγουν και να πάω τίποτα διακοπές ! :D

Και πολύ κάνα κανεις φιλε μου , περιμένω μήνυμα την Δευτερα να μου πεις για μεταφορικά για να κανονίσουμε την πληρωμή και τα λοιπά :)

Link to comment
Share on other sites

Το CM Storm Sonuz headset προς το παρόν είναι κρατημένο για τον Justhavocman, επίσης προστέθηκαν φωτογραφίες.

Πωλούνται τα εξής περιφερειακά:

1) Steelseries 6gv2 mechanical keyboard με black switches, UK layout

SteelSeries - Gaming Keyboards - SteelSeries 6Gv2

Αγορασμένο στις 5/7/2012 από steelseries, έχει ακόμη 1 χρόνο εγγύηση. Εδώ και 3-4 μήνες κάθεται στο κουτί του έπειτα από πολύ καλό καθάρισμα, μιας και πήγα σε brown switches. Άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση, υπάρχει μόνο ένα μικρό fade-out στο print των πιο χρησιμοποιημένων keycaps(πχ. qwerasd)

3013i8w.jpg

ftka2u.jpg

Τιμή 60€

Νέα τιμή 50€

2) CM Storm Sonuz headset

CM Storm » Products: Sonuz

Review από το thelab.gr: http://www.thelab.gr/input-devices-and-peripherals-reviews/cooler-master-storm-sonuz-118576.html

Κερδήθηκε σε lan tournament που σπονσόραρε η coolermaster Hellas, περισσότερα infos: 5vs5 Dota 2 Lan Tournament @ Battlenet Pefkakia | Dota2.gr

Βρίσκεται στο κουτί του με την πλήρη συσκευασία και όλα τα παρελκόμενα, η συσκευασία έχει ανοιχτεί 1 φορά και τα ακουστικά έχουν λειτουργήσει γύρω στο μισάωρο(είναι πλήρως λειτουργικά) μέχρι να διαπιστωθεί ότι όντως δεν με βολεύει η χρήση τους, καθώς είμαι λάτρης των earbud headphones. Από εγγύηση δεν ξέρω τι παίζει μιας και αποτελεί prize, θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω με coolermaster Hellas και θα ενημερώσω.

Εγγύηση υπάρχει κανονικά για 2 χρόνια πλην κάτι ψιλά, η οποία μπορεί να διεκδικηθεί είτε από cm Hellas είτε από cm Europe.

3312cma.jpg

Τιμή 45€

Νέα τιμή 40€

3) Logitech G9 Laser Mouse

Support + Downloads: G9 Laser Mouse - Logitech

Πρόκειται για το παλιότερο μοντέλο(όχι το g9x) που πλέον δεν κυκλοφορεί στην αγορά.

Κερδισμένο από tournament του ESL, περισσότερα infos: ESL: Dota 2 Winter Season 2012 by dota2.gr - News - Dota 2 - Greece - ESL - The eSports League

Βρίσκεται στο κουτί του, σφραγισμένο. Από εγγύηση δεν ξέρω τι παίζει, μάλλον δεν υπάρχει. Βέβαια, αυτό μπορεί να ελεγχθεί στο site της logitech με τον κωδικό του προϊόντος, αλλά προφανώς πρέπει να ανοιχθεί η συσκευασία.

5wcsua.jpg

Τιμή 40€

Νέα τιμή 30€

4) Steelseries QcK Heavy mousepad

SteelSeries - Gaming Mousepads - SteelSeries QcK heavy

Αγορασμένο από steelseries, σφραγισμένο στο κουτί του.

2mm8pix.jpg

Τιμή 20€

Νέα τιμή 15€

Αυτή την περίοδο βρίσκομαι στη Λάρισα, οπότε προηγείται η συναλλαγή χέρι-χέρι σε περίπτωση που υπάρχει κάποιος ενδιαφερόμενος από εδώ.

Από εκεί και πέρα μπορεί να γίνει αποστολή πανελλαδικά έπειτα από κατάθεση σε λογαριασμό, με τα μεταφορικά έξοδα να επιβαρύνουν τον αγοραστή.

Αν κάποιος πάρει 2 ή περισσότερα τεμάχια, τότε ενδεχομένως θα γίνει και κάποια καλύτερη τιμή.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Δηλώνω ενδιαφέρον για το 2)CM Sonuz και το 4)SteelSeries Mousepad για άμεση αγορά.

Μπορώ να μάθω τι καλύτερο μπορεί να γίνει στην τιμή?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Υ.Γ. Είμαι περιοχή Αθήνα

edit: typo

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Δηλώνω ενδιαφέρον για το 2)CM Sonuz και το 4)SteelSeries Mousepad για άμεση αγορά.

Μπορώ να μάθω τι καλύτερο μπορεί να γίνει στην τιμή?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Υ.Γ. Είμαι περιοχή Αθήνα

edit: typo

Άμεσα διαθέσιμα και τα 2.

Δεν νομίζω να μπορεί να γίνει κάτι καλύτερο στην τιμή στην παρούσα φάση. Ήδη είναι αρκετά χαμηλές τιμές και πιο κάτω θα είναι σαν να τα χαρίζω.

Άντε να μπορώ να κόψω 5€ ξέρω 'γω.

Στείλε μου πμ αν ενδιαφέρεσαι ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Ελεύθερο το sonuz από τον Justhavocman, κρατημένο το G9 για τον Headachegr !

Ελευθερο και το mouse απο εμενα (τουλαχιστον προς το παρον) για προσωπικους λογους, οπως ειπα και σε p.m. στον φιλο DwS.

Θα επανελθω εκ νεου εαν φυσικα δεν εχει πουληθει.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

με ενδιαφέρει το k/b στέλνεις επαρχεία;

Ναι κανονικά στέλνω παντού.

Αλλά αν είσαι Κρήτη υποθέτω ότι θα βγαίνουν λίγο παραπάνω τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.