Jump to content



ROME TOTAL WAR


ZAK

Recommended Posts

http://www.totalwar.com/community/rome.htm

Rome: Total WarTM has been released to manufacturing and will be shipping to retailers in North America on Wednesday, September 22. The game will be shipping to retailers in the United Kingdom on Wednesday, September 29 (and should be on sale around the 1st of October). Other release dates will be announced soon.
Link to comment
Share on other sites

Πριν μια βδομάδα το πήρα και γω! Σπέρνει..?????

Κολλάει όμως από κάποιο σημείο και μετά. Εχω την Radeon 9000Pro, 512 ΜΒ DDR 333MHz, Athlon XP 2.6! H κάρτα είναι που φταίει?? Τις πταίει??

Συγκρκριμένα κολλάει με τις default video ρυθμίσεις μετά από ώρα σε πολιορκία με καινούργια κτίρια, τοίχους και στρατιώτες πάνω στο τοίχο. Όλα αυτά με στρατό συνολικά 5000.

Αλλά και πάλι, νομίζω ότι δεν θα πρεπε να κολλάει!

Link to comment
Share on other sites

Πού κουράζει ρε παιδιά? Γενικά όλα τα Total War θέλουν πολύ ώρα! Δεν είναι age of .. ή Generals που σε 30 λεπτά έχεις τελειώσει! Και το πιο εθιστικό είναι το παιχνίδι που γίνεται στο χάρτη! Εμένα με κούρασε πολύ μα πάρα πολύ να μάθω πως παίζετε το Μedieval και πολύ λιγότερο το Rome!΄

Δεν είναι του στυλ, βγάζω 50 μονάδες και ντουγρού!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ZAK

Πού κουράζει ρε παιδιά? Γενικά όλα τα Total War θέλουν πολύ ώρα! Δεν είναι age of .. ή Generals που σε 30 λεπτά έχεις τελειώσει! Και το πιο εθιστικό είναι το παιχνίδι που γίνεται στο χάρτη! Εμένα με κούρασε πολύ μα πάρα πολύ να μάθω πως παίζετε το Μedieval και πολύ λιγότερο το Rome!΄

Δεν είναι του στυλ, βγάζω 50 μονάδες και ντουγρού!

συμφωνω απολυτα, αυτη η διαρκεια του ειναι που το κανει τρομερο. Με ξενερωσε βεβαια η υπαρξη cd key για online μαχες... :(

Κατα τ'αλλα ειναι ΠΟΛΥ καλο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Blackjim

συμφωνω απολυτα, αυτη η διαρκεια του ειναι που το κανει τρομερο. Με ξενερωσε βεβαια η υπαρξη cd key για online μαχες... :(

Κατα τ'αλλα ειναι ΠΟΛΥ καλο...

Αυτό που το cd key δεν το έχω πετύχει να σου πω, αλλά αυτό που θα ήθελα και θα ήταν απόλυτη υδονή είναι να μπορείς να πάιξεις multiplayer σετο campain. Δηλ. να πάρω εγώ τους Μακεδόνες, εσύ τους Αιγύπτιους και οι υπόλοιποι λαοί από computer!

Τεσπα στο τέλος θα γίνει η καλύτερη κριτική!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.