Jump to content



OffTopic Archive


DJD

Recommended Posts

  • Replies 3,8k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Chris2004 [Σήμερα, στις 06:17]

Μάλιστα φαντάζομαι διάλογο.

Αν πάρεις AMD πάντως και ακούσεις "Ρε Μάκη γιατί όταν μετατρέπω αυτό το αρχείο 150 σελίδων σε PDF και πάω να κάνω κάτι άλλο σέρνεται το μηχάνημα;" μη σου φανεί περίεργο. edit . και πάω ταυτοχρονως να τρέξω και 2πλο prime.... Σιγά μην πάιξει και με ln2 :hehe: ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 12:09]

γιατι ειμαι εγω παιδι , ξερω παντα να γελω χαρωπα τα 2 μου χερια θα χτυπω ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ:clap: :clap: :clap:

Φα διεση ο φιογκος και ο ρουχλας ειναι λα.....

Και εγω παιζακι ειμαι καλε!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chris2004

Αν πάρεις AMD πάντως και ακούσεις "Ρε Μάκη γιατί όταν μετατρέπω αυτό το αρχείο 150 σελίδων σε PDF και πάω να κάνω κάτι άλλο σέρνεται το μηχάνημα;" μη σου φανεί περίεργο.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/pentium4-6xx_13.html

Mozilla + Windows Media Encoder Test...

κατι μου λεει πως δεν ειμαστε αντικιμενικοι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από grgvasiliou [Σήμερα, στις 12:59]

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/pentium4-6xx_13.html

Mozilla + Windows Media Encoder Test...

κατι μου λεει πως δεν ειμαστε αντικιμενικοι

Καλως ηρθες στο φορουμ grgvasiliou...

Sit back and enjoy the show!!!

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOL, Θεός Koπρίτη

Αρχική απάντηση από grgvasiliou

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/pentium4-6xx_13.html

Mozilla + Windows Media Encoder Test...

κατι μου λεει πως δεν ειμαστε αντικιμενικοι

However, if there is any other resource-hungry process running in the background while you are browsing the web-sites, Pentium 4 solution turns out more efficient due to Hyper-Threading

Καταρχήν καλωσήρθες,

Κατα δεύτερον Αυτή η παράγραφος τα λέει όλα, καλό θα είναι να διαβάζεις και τα γραφήματα που κερδίζει ο P4 όχι μόνο αυτά που κερδίζει ο A64. Και συγκεκριμένα το να μετατρέψεις κάτι τόσο μεγάλο σε PDF είναι "Resource Hungry" εφαρμογή.

Τώρα αν νομίζεις ότι θα σερφάρεις πιό γρήγορα με τον A64 τί να σου πώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chris2004

Αν πάρεις AMD πάντως και ακούσεις "Ρε Μάκη γιατί όταν μετατρέπω αυτό το αρχείο 150 σελίδων σε PDF και πάω να κάνω κάτι άλλο σέρνεται το μηχάνημα;" μη σου φανεί περίεργο.

Καλά δεν περίμενα να ακούσω έστω και το παραμικρό καλό για AMD απο εσένα. Είσαι πιο κολλημένος και απο τους κουμουνιστές (Sorry).

Να σε πληροφορήσω ότι σε 700άρη thunderbird αρχείο word 65 σελίδων με εικόνες και κείμενο έκανε για να γίνει pdf 45 δευτερόλεπτα. Τόσο πολύassholος είσαι ώστε τα 30 δευτερα που θέλει ένας 3000+ να κάνει ένα αρχείο 150 σελίδων pdf έσυ θα πρέπει να κάνει κάτι ταυτόχρονα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ενταξει το νουμερο ηταν για παρδειγμα ρε nobig. Τι θα κανεις ομως οταν μετατρεπεις σε pdf το file των 1500 σελιδων εεεε??? Σε ερωτω!!!!!

ειναι η μοναδικη σου εγνοια απο αυτα που λες...

Εντάξει τώρα μάλλον μου κάνεις πλάκα!!!; Τι θα μετατρέψεις την εγκυκλοπέδια δομή;

Το μεγαλύτερο που έχω μετατρέψει είναι 120 σελίδες εγχειρίδιο μηχανήματος και δεν έκανε πάνω απο 45 δεύτερα ο 2400+ χρ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 22:01]

Ρε παιδιά ηρεμήστε με τη μετατροπή σε PDF! Δεν πρόκειται ποτέ ο πατέρας μου να κάνει κάτι τέτοιο!!! :p

Θες να δοκιμασουμε κατι σε encoding ενω ο μπαμπας παιζει half life? Εχουμε και ripping ενω ο μπαμπας γραφει σε word? Υπαρχουν ενα σωρο real life παραδειγματα....

Τελως παντων... ρε Μακη απλα αναρωτιεμαι γιατι ο μπαμπας "χρειαζεται" ddr2? Κατα πασα πιθανοτητα δεν προκειται να ξαναναβαθμισει το pc του...αρα τι σε χαλαει η ddr1?? Εγω βασικα ψυλλιαστηκα "σαν γατος" οτι ψιλογουσταρεις την ιδεα να στησεις μηχανακι σωστο στον daddy για να "χωθεις" κι εσυ... Am I wrong?? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Δε μας χαλάς λίγο το 500άρικο να καταλάβουμε κι εμείς που είμαστε πίσω σε επιδόσεις/τεχνολογίες;

Ενώ εσύ εδώ ας πούμε δεν προκαλείς για τροllάρισμα...

Link to comment
Share on other sites

Για να ρίξω λίγο λάδι στην φωτιά.

Χριστάκο ή εσύ δεν έχεις κάνει ποτέ pdf ή το μπρίκι σου ο πέντιουμ σέρνεται. :devil:

Τα παρακάτω με thunderbird 700 και συγγννώμη έκανα λάθος, δεν είναι 120... αλλά 143 σελιδούδες με ασπρόμαυρες φωτογραφίες, 30.394 λέξεις. Οι ρυθμίσεις είναι αυτές του e-book μόνο που έβαλα κωδικό 128bit και thumbnails. Τώρα βέβαια σε έχω ικανό να προβάλεις την δικαιολογία ότι δεν είναι έγχωμες οι φωτό και άμα ήταν και τις έβαζες στον πεντιουμ με ΗΤ φυσικά θα τις έκανα πιο γρήγορα και όσοι έχουν αθλον θα σέρνεται επείδη το δικό σου θα χειρίζεται παράλληλα τα 3 byte χρώματος.

Πολύ μου αρέσουν οι αντιπαραθέσεις μαζί σου.

SLN Welcome

post-955-1416071808,001_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nobig

Τα παρακάτω με thunderbird 700 και συγγννώμη έκανα λάθος, δεν είναι 120... αλλά 143 σελιδούδες με ασπρόμαυρες φωτογραφίες, 30.394 λέξεις.

Πρώτον δε βλέπω πουθενά ότι είναι με 700 Tbird Και δεύτερον αυτό που πόσταρες δε μου λέει απολύτως τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι γκιόνης, νομίζεις ότι τα κάνω για να σου δείξω ότι οι αθλον είναι καλύτεροι; Το κάνω για να σου δείξω ότι είσαι άκυρος και άσχετος και ότι λες τα έχει ακούσει απο άλλους ή απλα είσαι τυφλός και δεν βλέπεις γενικά τι γίνεται.

Πάρε και ένα cpuz με το μπρίκι μου.

Υ.Γ. Για δες την πρώτη φωτό στο κάτω μέρος, θα δεις την σελίδα και τους χρόνους. Αυτά, δεν ασχολούμε άλλο μαζί σου σε αυτό το thread

post-955-1416071811,7652_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για πρόσεξε λίγο με τους χαρακτηρισμούς γιατί εγώ δεν σε προσέβαλα. Αλλά βλέπεις αν είσαι κομπλεξικός καταφεύγεις σε προσωπικές επιθέσεις για να ξεπεράσεις τις ανασφάλειές σου

Στο θέμα μας λοιπόν.....σου ποστάρω και εγώ αυτή τη φωτογραφία απο το PC μου με Air Cooling

Φυσικά είναι ψέμα αλλά απ'ότι βλέπεις μπορώ να ποστάρω ότι γουστάρω και να πώ ότι είναι δικό μου.

Γι'αυτό λοιπόν το πόστ σου δε μου λέει τίποτα.

post-728-1416071811,8808_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ανασφάλεια για ποιο πράγμα;;; Τέσπα.

Για την προσωπική επίθεση όσα post σου έχω δεί είσαι τι να πω. Αν υπήρχε thread top demek Μπούρδας και κοτσάνας θα είχες την πρωτιά ισόβια.

Αρκετά χέσαμε όμως το θέμα. Τέρμα απο εμένα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.