Jump to content



OffTopic Archive


DJD

Recommended Posts

  • Replies 3,8k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Nik

Na ekfrazesai kalytera parakalo oson afora tous xaraktirismous sou pros emena.

Episis keno anamesa se aeries mazes den yparxei. i yparxoun aeries mazes i oxi.

KENO = elleipsi aerias mazas.

τι σε πείραξε ακριβώς, μπορείς να μου πεις?

ποιος χαρακτηρισμός?

κοίτα, αν εσύ έτσι καταλαβαίνεις τον κόσμο γύρω σου δεν υπάρχει πρόβλημα.

η γη είναι επίπεδη, γιατί όχι τα chip σας?

ps προτίμα τα ruffles:T:

εχω φτιάξει thread στο off topic απορίες φυσικής.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

λοιπον φιλε θα παρεις ενα ψυγειακι αλλα οχι για υπολογιστες που περνουν οι αλλοι και δινουν ενα σωρο λεφτα.θα παρεις ενα κανονικο ψυγειο αλλα μικρο απο κανα κοτσωβολο με καμια 150αρια ευρο και θα βαλεις μεσα τον υπολογιστη αφου πρωτα ανηξεις μια δυο τρυπες στο πλαι για τα καλωδια.ετσι δεν θα εχεις κανενα προβλημα θερμοκρασιας ή θορυβου,και θα βαζεις και μπυρες και κοκακολες για το καλοκαιρι.αμ τι!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lef [Σήμερα, στις 22:25]

λοιπον φιλε θα παρεις ενα ψυγειακι αλλα οχι για υπολογιστες που περνουν οι αλλοι και δινουν ενα σωρο λεφτα.θα παρεις ενα κανονικο ψυγειο αλλα μικρο απο κανα κοτσωβολο με καμια 150αρια ευρο και θα βαλεις μεσα τον υπολογιστη αφου πρωτα ανηξεις μια δυο τρυπες στο πλαι για τα καλωδια.ετσι δεν θα εχεις κανενα προβλημα θερμοκρασιας ή θορυβου,και θα βαζεις και μπυρες και κοκακολες για το καλοκαιρι.αμ τι!

Εσύ αυτό έκανες? :getlost:
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω ότι δεν είναι υλοποιήσιμο ή λειτουργικό απλά το post μου φάνηκε κάπως άκυρο.

Το πρώτο που λες π.χ. είναι με τι έκανες την μέτρηση της θερμοκρασίας, είναι κλασική η περίπτωση mobos ή προγραμμάτων που λένε τα δικά τους.

Επιπλέον αν ο lef το έχει κάνει θα ήθελα πολύ να δω κάποια παρουσίαση. :flower:

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω προβλημα με τη θερμοκρασια αλλα αν ειχα ή ηθελα να τον πουσαρω αυτο θα εκανα.ακομη και το μηχανισμο του να παρεις μονο σου ερχεται φτηνα σε σχεση με αυτα που πουλανε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lef

γιατι δεν κανεις μια αντικατασταση του φρεον με υγραεριο?ετσι πειραματικα βρε παιδι μου

από τα 16 μηνύματά σου το 1 είναι on topic. :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι πρόβλημα χώρου θα έχει πλάκα.

Με τα Drivers όμως τι μπορείς να κάνεις; Όταν θες να αλλάξεις cd θα ανοίγεις το ψυγείο.

Για να το εκκινήσεις εντάξει το κάνεις και από το mouse.

Αρκεί να μην έχεις πρόβλημα με το σπίτι...:p

post-2313-1416071749,0027_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

χαχα!ωραια αναπαρασταση.το drive παντως δεν ειναι προβλημα,μπορεις να βαλεις ενα εξωτερικο ή ενα σε εξωτερικη θηκη ή να εχεις την πορτα του ψυγειου ανοιχτη αν εχεις δουλεια με πολλα cd.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lef

χαχα!ωραια αναπαρασταση.το drive παντως δεν ειναι προβλημα,μπορεις να βαλεις ενα εξωτερικο ή ενα σε εξωτερικη θηκη ή να εχεις την πορτα του ψυγειου ανοιχτη αν εχεις δουλεια με πολλα cd.

υπάρχει ένα φαινόμενο, υγροποίηση λέγεται, που σε τέτοιες περιπτώσεις κάνει την εμφάνισή του.

προβλέπεται πάχνη στο ψυγείο σου (βέβαια μπορείς να προτιμήσεις ένα no frost :rofl: :rofl: :rofl: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.