Jump to content



IPHONE 5 32GB ασπρο


akal

Recommended Posts

Εμένα πάντως εξακολουθεί να μ ενδιαφέρει οπότε αν είναι ακόμα διαθέσιμο θα το ήθελα και σήμερα αν γίνεται ! Απλα ενημέρωσε σε παρακαλώ πολύ για να συνεχίσω αν είναι την αναζήτηση μου ...ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά

Έστειλα pm στον jnikita που ήταν πρώτος στα pm και αν ενδιαφέρεται θα πωληθεί εκεί.

Την σειρά των pm μπορούν εύκολα να την επαληθεύσουν oi moderators (φαντάζομαι)

Σε δεύτερη φάση αν δεν δείξει ενδιαφέρον θα πάρω τους επόμενους σε σειρά.

Δεν κατάλαβα το σχόλιο δεν νομίζω Τάκη? Φυσικά δεν γνωρίζω κανένα από τα παιδιά του forum ώστε να υπάρχει κάποια διάκριση αν εννοείτε αυτό.

Επίσης δεν μπορώ να μπω στο νόημα της δήλωσης να δούμε τι θα γίνει...

Το ότι καθυστέρησε η αγγελία δεν βλέπω που είναι το τραγικό.

Δεν δέσμευσα κάποιον ούτε υποχρεώνω κάποιον να πάρει κάτι που είχε εκδηλώσει ενδιαφέρον νωρίτερα . Απλά προκύπτουν κάποιες φορές γεγονότα, κάποιες φορές απρόσμενα και πάει χρονικά πίσω το follow up της αγγελίας.

ΑΝ παραβαίνει του κανονισμούς του φόρουμ ο τρόπος που χειρίστηκα την αγγελία μπορείτε να σβήσετε την αγγελία και αν κριθεί σκόπιμο να με διαγράψετε από μέλος.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.