Jump to content



πολυ ενδιαφερον θα ελεγα. εγω δεν θελω πολλα μονο το R729


zyx

Recommended Posts

δεν ξερω αν γινετε αλλα παρομοια αερια με σημειο βρασμου κατω απο -150 ειναι πολυ δυσκολο να συμπιεστουν...θελουν πολυ δυνατα μοτερ και τουλαχιστον 3 βαθμιδες απο οτι ξερω... δεν ειναι για τα κυβικα μας... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Έχω την εντύπωση οτι ειναι αδύνατον να πιαστει....

Σωστος...γιατ αν καταφερει καποιος σε καποιο εργαστηριο να πιασει αυτη τη θερμοκρασια, δεν θα μεινει τπτ...απο στερεα τα παντα θα γινουν υγρα και υστερα αερια..νομιζω λεγεται "σημειο των 3 καταστασεων"!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστος...γιατ αν καταφερει καποιος σε καποιο εργαστηριο να πιασει αυτη τη θερμοκρασια, δεν θα μεινει τπτ...απο στερεα τα παντα θα γινουν υγρα και υστερα αερια..νομιζω λεγεται "σημειο των 3 καταστασεων"

Το σκοτωσες !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Έχω την εντύπωση οτι ειναι αδύνατον να πιαστει....

To ξέρω απλώς έτσι το 'πα. Πάντως πλάκα πλάκα σκεφτείτε να πιάναμε -273C! Καταρχήν τα ηλεκτρόνια θα έρεαν πολύ πιο γρήγορα και δεύτερων θα πιάναμε τρελές συχνότητες!!!

:jump:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.