Jump to content



Dead Maxtor


kallileo

Recommended Posts

Αν δεν έχεις σημαντικά δεδομένα στείλ'τον απ'ευθείας για RMA. Μην παιδεύεσαι. Αφού δεν αναγνωρίζεται κανονικά ούτε από το ΒΙΟΣ μάλλον δε μπορείς κάνεις και πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Αν δεν έχεις σημαντικά δεδομένα στείλ'τον απ'ευθείας για RMA. Μην παιδεύεσαι. Αφού δεν αναγνωρίζεται κανονικά ούτε από το ΒΙΟΣ μάλλον δε μπορείς κάνεις και πολλά...

Εχτες το βραδυ εκλαψα.........

Τα μαλλια μου ειχα μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

μάλλον έτσι είναι

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Τότε.... Σε συμπονώ.... Ο hipro ίσως μπορεί να σε βοηθήσει βάζοντας τα platters σε άλλο δίσκο. Αλλιώς.... RMA και πάρε Seagate....

Ειτε το πιστευετε ειτε οχι αλλα σημερα ανοιξα το PC και δουλεψε........ :jump: :jump:

Ειναι τρελοι αυτοι οι σκληροι....

Link to comment
Share on other sites

Eγω παντως για να εχω το κεφαλι μου ησυχο θα εκανα ενα backup στα δεδομενα μου και θα τον εστελνα για rma.Πολλοι hdd οταν ειναι να τα κακαρωσουν αρχιζουν και κανουν κατι τετοια κουλα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77

Eγω παντως για να εχω το κεφαλι μου ησυχο θα εκανα ενα backup στα δεδομενα μου και θα τον εστελνα για rma.Πολλοι hdd οταν ειναι να τα κακαρωσουν αρχιζουν και κανουν κατι τετοια κουλα...

:T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι rma να στείλει τον 40άρι???

Θα τον έχει πάρει προφανώς αρκετά χρονάκια τώρα...

Φίλε μου κράτα backup και πάρε καινούριο δίσκο...

Σύντομα θα σβήσει...

Ο δικός μου κάηκε 8 μέρες μετά τη λήξη της εγγύησής του (40άρης Maxtor και μένα) και γινόταν ακριβώς το ίδιο πράγμα... Ενώ τον έβλεπε κανονικά δεν έβλεπε μέγεθος καθόλου...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.