Jump to content



Επιλογη Case


Ripper18

Recommended Posts

χωρις να εχω δει τα συγκεκριμενα κουτια απο κοντα

(αρα δεν ξερω τι προσφερουν απο αποψη εργονομιας και ευκολιων)

θα προτεινα το δευτερο λογω εμφανισης και προοπτικης μονταρισματος....

οποιο και να παρεις παντως δεν πιστευω οτι θα σε αφησει παραπονεμενο....

Link to comment
Share on other sites

ημοθν το σαβατο στο πλαισιο και ειδα το 2 κουτι! καλο μου φανηκε! πρεπει να ειναι ομως λαμαρινα! οποτε θα προτινα το κοθτι νουμερο 1!!! παιζει ρολο το βαρος! ειδικα αμα εισαι του τυπου ολο και κατι αλλαζω στο pc καθε 3 και λιγο!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω στο πρωτο ειμαι αν και το αλουμινιο δεν μου αρεσει καθολου λυγιζει ευκολα και γενικα μου φαινεται ευπαθες θα προτιμουσα οπως κι εκανα να παρω το κανονικο το οποιο ειναι κομματακι βαρυ 17.5 κιλα αλλα ειναι στιβαρη κατασκευη και κυριως χωρις βιδες.

Τωρα για τα φανακια δικη σου επιλογη ειναι παρε εσυ αυτο που εχει για 7 και μην βαλεις κανενα αν δεν θελεις:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ripper18 [Σήμερα, στις 13:27]

Mε προβληματιζει ο θορυβος στο Casetec,7x80 fan θα κανουν αρκετο θορυβο.

Επειδη σου δινει την επιλογη να βαλεις 7 ανεμιστηρια δεν σημαινει οτι πρεπει να τα βαλεις και τα 7. Ουτε επειδη το αλλο σου δινει π.χ. την επιλογη για 5 ή 4 σημαινει οτι ειναι πιο...αθορυβο. 12αρια ανεμιστηρια δεν παιρνει κανενα απο τα 2???

Αποψη μου, το πρωτο ειναι στανταρ πιο ευρυχωρο... Χτυπα το...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.