Jump to content



Xiaomi Mi2S


Chosen

Recommended Posts

ebay & power sellers 230euro. αλλιως τα γνωστα κινεζικα.

πχ link: Xiaomi MI 2S 16GB Quad Core 1 7GHz 2G RAM 4 3" 8 0MP Camera Android by RAM | eBay

εδιτ: 1 χρονο ταιβανεζικη εγγυηση με δωρεαν μεταφορικα επιστροφης.

εδιτ 2: και τα 32gb & 13mpx camera ~250€. λινκ

εδιτ 3 δεν ειδα τα 15δολλαρια μεταφορικα. :/

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το καλοκαίρι από merimobiles.com το 16GB. Δεν παίρνει microsd. Κουπόνι 5% έκπτωσης το "miui", το προτείνουν στο xiaomi-miui.gr. Απέφυγε ebay/aliexpress γιατί κυκλοφορούν ΠΟΛΛΕΣ μαϊμούδες. Άλλο πολύ αξιόπιστο το ibuygou.com (το προτείνουν στο xiaomi.eu) αλλά είναι λίγο ακριβότερο.

Δες εδώ: http://www.thelab.gr/mobile-computing/boitheia-epilogis-kinitou-4-ews-4-5-a-122969.html

Το πήρα για την γυναίκα και είναι κατενθουσιασμένη, και παρόλο που την ψήνω 2 μήνες τώρα να ανταλλάξουμε να μου το δώσει και να τις δώσω το Νοτe2, δεν.... Καταπληκτικό και το κινητό και το miui

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι και σημερα 7/10 το ibuygou εχει εκπτωση 25$ και το τηλεφωνο βγαινει στα 270€ περιπου.

Απο εκει εχω παρει το δικο μου, και παρουσιαζονται ως "Επισημοι Συνεργατες Xiaomi". Δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα. Παραδοση στην ωρα της, και φροντισαν να βαφτισουν το δεμα "mp3 των 20$" για να αποφυγω το τελωνειο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.