Jump to content



Επιλογη gamepad


argy1

Recommended Posts

27€ έχει το xbox χειριστήριο btw και ότι σκ@τ@ και να πάρεις που να περνάει ρεύμα έχει 2 χρόνια εγγύση minimum στην Ευρώπη.

Εγω αυτο που βρισκω για pc εχει 40 και ειναι αυτο XBOX360 WIRED CONTROLLER FOR WINDOWS - BLACK - ACCESSORIES -

Αυτο που λες με 27 δεν λεει καπου οτι παιζει και σε pc,ειναι αυτο για την ακριβεια στο καταστημα που κοιταζω XBOX360 WIRED CONTROLLER R - ACCESSORIES -

Αν κανει και αυτο με τα 27-29 ευρω για υπολογιστη με ενδιαφερει.Παιδια σορυ που το ξαναλεω αλλα απο κονσολες και gamepad ειμαι εντελως ασχετος και γι'αυτο ζητησα την γνωμη σας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που βρισκω για pc εχει 40 και ειναι αυτο XBOX360 WIRED CONTROLLER FOR WINDOWS - BLACK - ACCESSORIES -

Αυτο που λες με 27 δεν λεει καπου οτι παιζει και σε pc,ειναι αυτο για την ακριβεια στο καταστημα που κοιταζω XBOX360 WIRED CONTROLLER R - ACCESSORIES -

Αν κανει και αυτο με τα 27-29 ευρω για υπολογιστη με ενδιαφερει.Παιδια σορυ που το ξαναλεω αλλα απο κονσολες και gamepad ειμαι εντελως ασχετος και γι'αυτο ζητησα την γνωμη σας.

Η μόνη διαφορά είναι ότι το xbox 360 for windows χειριστήριο έρχεται με drivers για xp. Κατά τα άλλα είναι πανομοιότυπα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω... εδω το βρηκα,αν μπορεις να καταλαβεις εσυ..

XBOX360 WIRELESS CONTROLLER BLACK - ACCESSORIES -

Αν δεν τον εχει παντως παιρνω το ενσυρματο και δεν με πειραζει,απλα επειδη εχει 4 ευρω διαφορα ειπα να το κοιταξω και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα μια βολτα μολις τωρα απο τα publik να τα δω απο κοντα και να ρωτησω το θεμα του πομπου,τελικα με πομπο ειναι στα 45 οποτε πηρα το απλο.Τωρα αντε να περιμενω μεχρι το απογευμα που θα κλεισω να παω να παιξω!! :fun:

Πραγμματικα μερικες φορες νιωθω 10 χρονων και πολυ λεω..

Σας ευχαριστω για τις συμβουλες και τις πληροφοριες που μου δωσατε,φαινεται αρκετα ποιοτικο και βολικο gamepad.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα μια βολτα μολις τωρα απο τα publik να τα δω απο κοντα και να ρωτησω το θεμα του πομπου,τελικα με πομπο ειναι στα 45 οποτε πηρα το απλο.Τωρα αντε να περιμενω μεχρι το απογευμα που θα κλεισω να παω να παιξω!! :fun:

Πραγμματικα μερικες φορες νιωθω 10 χρονων και πολυ λεω..

Σας ευχαριστω για τις συμβουλες και τις πληροφοριες που μου δωσατε,φαινεται αρκετα ποιοτικο και βολικο gamepad.

Παντως απο αλλο καταστημα το ασυρματο ξεκιναει απο 35 Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows | Skroutz.gr

και το ενσυρματο απο 29 Microsoft Xbox 360 Controller for Windows | Skroutz.gr αλλα οπως και να εχει με γεια και καλο ''λιωσιμο'':devil:.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=30381]Fulgore1[/MENTION] Και εγω με αυτη τη λογικη ξεκινησα γιατι στο σκρουτζ δειχνει οτι το εχει το ασυρματο το public με 39 ευρω "με πομπο" αλλα στην πραγμματικοτητα αυτο με τα 39 ειναι χωρις πομπο..Στα public με πομπο εχει 49.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.