Jump to content



How to survive (Zombie Action RPG)


minast

Recommended Posts

ok, πλακα εχει,

λιγο ακυρο αυτο με το οτι καθε τρεις και λιγο βρισκεις και βιβλιο με οδηγιες για survivors (κι ο τυπος που μιλαει με την ελαφρα Ρωσικη προφορα:hehe:) αλλα γενικα δεν ειναι κακο...

Ειμαι περιεργος ποσες ωρες gameplay εχει

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κοβα και για παραπανω, αφου σου εξηγει τα παντα...

μου φανηκε κουλο οταν βρηκα βιβλιο που εξηγουσε αναλυτικοτατα οτι με ενα κλαδι και σπαγκο φτιαχνεις τοξο και οτι το τοξο ριχνει απο μακρυα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κατά την τελευταία ενημέρωση, το binary του παιχνιδιού έχει αρχίσει και μου εμφανίζεται μολυσμένο με TR/Crypt.XPACK.Gen σε υπολογιστή με Avira AV. Από μια γρήγορη αναζήτηση φαίνεται ότι κι άλλοι έχουν πρόβλημα, οπότε η εταιρεία συνιστά την εκτέλεση του παιχνιδιού χωρίς AV.

Θα το διασταυρώσω και με άλλα αντιβιοτικά, απλά είμαι περίεργος: αν το έχετε εγκατετημένο και ενημερωμένο, ανιχνεύει τίποτα το αντιβιοτικό σας; Για την ώρα μάλλον θα κάτσω να το στείλω στην Avira ως suspected false positive και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.