Jump to content



Έρχομαι Ελλάδα και φέρνω πράμα!!


Spirosssss

Recommended Posts

αμα δεν το παρει ο φιλος ψηνομαι και εγω για το popcorn

[MENTION=30754]olakseth[/MENTION] αμ ενδιαφερεσαι για το pop corn στειλε πμ :) στράβωσε η δουλειά

Οπότε υπάρχουν ακόμα οι μνήμες και εχω φέρει μαζί μου και τους δύο ssd και τον δορυφορικό δέκτη για όποιον ενδιαφέρεται. Μην τα κουβάλαγα τσάμπα ρε παιδιά. Κρίμα είμαι.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ssd (2) και popcorn υπαρχουν αλλα τα εφερα πισω Πολωνια. Μπορω να τα στείλω αν θελετε να τα περιμένετε κ μοιραστούμε μεταφορικά γιατί η προσφορά μου ήταν μεταφορικά απο Ελλάδα. Δυστυχώς τα έκανα μια ωραια βολτα τα πραγματα. +5 € υπολογίστε.

Sata Seagate είναι ο σκληρός αλλά αρκετά παλιό μοντέλο.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ssd (2) και popcorn υπαρχουν αλλα τα εφερα πισω Πολωνια. Μπορω να τα στείλω αν θελετε να τα περιμένετε κ μοιραστούμε μεταφορικά γιατί η προσφορά μου ήταν μεταφορικά απο Ελλάδα. Δυστυχώς τα έκανα μια ωραια βολτα τα πραγματα. +5 € υπολογίστε.

Sata Seagate είναι ο σκληρός αλλά αρκετά παλιό μοντέλο.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Αποσύρω το ενδιαφέρον μου για τον ssd.

Λυπάμαι για την όποια αναστάτωση.

Φιλικά

Ντάνιελ

Link to comment
Share on other sites

Κλειδώστε το να πάει στην ευχή της Παναγίας! Ευχαριστώ τον [MENTION=21194]varachio[/MENTION], [MENTION=5598]manos_ir[/MENTION] και [MENTION=17471]phitos[/MENTION] που ήταν άψογοι και τυπικότατοι. Καλοδούλευτα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά φίλε μου τον δίνεις τον media player (PopCorn) ή τη κλείνεις την αγγελία?

Ευχαριστώ

Αν συμφωνείς με αυτά που έγραψα παραπάνω δεν εχω πρόβλημα να στον στείλω.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω πρόβλημα απλά διατύπωσα την απορία για το πως θα γίνει η πληρωμή αφού είσαι Πολωνία.

Μπορεί να γίνει κατάθεση/μεταφορά στον Ελληνικό μου λογαριασμό. Περισσότερα με πμ :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.