Jump to content



AMD64 + PCI Express


Dj_Seps

Recommended Posts

Και καλα πως υπαρχουν ατομα στο forum που εχουν αυτα τα χαρακτηριστικα.Καλα οπος και να εχει το πραγμα ας περιμενουμε λιγο ακομα.Θα αξιζει τον κοπο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dj_Seps

Και καλα πως υπαρχουν ατομα στο forum που εχουν αυτα τα χαρακτηριστικα.Καλα οπος και να εχει το πραγμα ας περιμενουμε λιγο ακομα.Θα αξιζει τον κοπο!

Που τα είδες αυτά τα άτομα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dj_Seps

Και καλα πως υπαρχουν ατομα στο forum που εχουν αυτα τα χαρακτηριστικα.Καλα οπος και να εχει το πραγμα ας περιμενουμε λιγο ακομα.Θα αξιζει τον κοπο!

Για δειξε κανενα γιατι εγω δεν βλεπω.

Μονο Ιντελ εχει PCI Express αυτη την στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 03:48]

Το AX8 της Abit (Κ8Τ890) φαίνεται πως θα είναι το πρώτο για PCIe στους K8.

Via?!?!?!?!?!!?!

Ουουουουουουουουουουουυουουουουου six hundred sixty six!!!!!!!

παπ ιζ γουορ!!! Αϊ ντοντ γουαντ παπ!!!! :tomato: :tomato:

Αντε να βγει το NF4 με το νεο soundstorm....

Υ.Γ. Ρε enduracell, πηρες 939 για την AV8? Για 3200+ σκεφτομαι...?? Να δω τι θα λενε και οι μειωσεις τιμων στις... 15 του μηνου.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ πως τα NF είναι τεχνολογικά ανώτερα από τα VIA, τουλάχιστον με αυτά που έχω δει μέχρι τώρα. Soundstorm δυστυχώς μάλλον δε θα υπάρξει ούτε για το NF4, οπότε είναι μόνο για αυτούς που ενδιαφέρονται για PCIe και SLI ειδικότερα (αν και το τελευταίο θα το δώσει και η VIA).

η ΑV8 939 είναι και έχω έναν 3500+

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.