Jump to content



s1366 ερωτηση


PANOSMAMBAX

Recommended Posts

καλησπερα..εχω μια απορια βασικα ποιο πολυ σαν τι σας αρεσει ποιο πολυ.ποια ειναι καλητερη μητρικη s1366? η gygabyte x58a-oc Η asus rampage iii extreme Η gygabyte g1 assasin Η evga 4 way sli ποια νομιζετε πως ειναι καλητερη ευχαριστω πολυ..:hmm:

Link to comment
Share on other sites

για καποιο λογο νομιζω οτι βρισκομαι στο 2009..

Φταινε και κατι παλια θεματα που ξεθαβονται..αλλα ποιος ο λογος να δωσεις τοσα λεφτα για 1366?

(γενικα ηταν ακριβες μητρικες..δε νομιζω να τις βρισκεις πχ..40-50€ ..που και παλι χωρις native σατα3 ..και 1366??nope..)

Link to comment
Share on other sites

NTG ναι αλλα απο το 2009 μεχρι τωρα δεν εχουμε δει και τρελα πραγματα να λεμε την αληθεια ,το 2009 ηταν μια καθοριστηκη χρονια για την τεχνολογια !

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Για την asus rampage III Extreme θελω να πω μερικα πραγματακια

+ μιλαμε για μια κορυφαια μητρικη που που πολλοι απο εδω μεσα την ειχαμε.

+ μιλαμε τερας σταθεροτητας με best bios!

+ εκει που αλλες δεν παιζανε αυτη ετρεχε στο χαλαρο

+ με ενα καλο set μνημων ηταν ικανη για τα καλυτερα αποτελεσματα!

Εγω δινω ψήφο εμπιστοσυνης στην ASUS Rampage Extreme!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ξέρω το παιδί, είναι φίλος και γείτονας. Έχει αγοράσει πρόσφατα καινούριο 980x 500€ και νέο σετ μνήμες. Πάντως άποψη μου ότι καλύτερα θα ήταν ένας 4930Κ με μπόλικο και καλύτερο overclockability , after πώληση μετά. Πάντως Ελλάδα που έψαξα να βρω μητρικές σαν αυτές που ψάχνει δεν βρήκα.

Θα συμφωνήσω με τον Sebastian

Link to comment
Share on other sites

NTG ναι αλλα απο το 2009 μεχρι τωρα δεν εχουμε δει και τρελα πραγματα να λεμε την αληθεια ,το 2009 ηταν μια καθοριστηκη χρονια για την τεχνολογια !

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Καθε "χρονια" ειναι καθοριστικη ..απλα δε το βλεπουμε (οι περισσοτεροι).

Δεν ηταν οι "core" πιο πριν?Δεν ηταν οι sandy επειτα?

Γενικα, πολλα λεφτα για το "τιποτα"..

Ευτυχισμενο το 2010 :magic:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί,όποια και από τις τέσσερις να πάρει,θα φτάσει τους 3930Κ και 4930Κ?? που θα στοίχιζαν τα ίδια χρήματα??

Το μεγαλύτερο σκορ σε cinebench που βρίσκω στο HwBot με υδρόψυξη είναι του takis-pa με 12.31.

Από την άλλη,θα μου πείτε,και αυτοί που πουλάνε τους 980Χ 500 ευρώ τι θα τους κάνουν?? Θα τους φάνε?? Κάποιοι πρέπει να βρεθούν να τους αγοράσουν.

Και 200 τώρα για την μητρική και φτάσαμε στα ίδια χρήματα με σοκετ σημερινό 2011 !!!!

Ωραία πράγματα !!!:suicide2::suicide2::suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.