Jump to content



SAMSUNG UE-40F6400 Vs SAMSUNG UE-40F6320


theosdor

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα του φόρουμ.

Θέλωντας να αλλάξω την οθόνη του υπολογιστή μου και ταυτόχρονα να αγοράσω μια τηλεόραση για το δωμάτιό μου, αποφάσισα να πάω σε μια από τις δύο παραπάνω.

Ηλεκτρονική - SAMSUNG UE-40F6400 3D SMART - Τηλεοράσεις - Εικόνα - Εικόνα Ήχος

Ηλεκτρονική - SAMSUNG UE-40F6320 3D SMART - Τηλεοράσεις - Εικόνα - Εικόνα Ήχος

Δεδομένου πως ο πατέρας μου έχει ήδη αγοράσει την UE-40F6400, ταινίες που είδα με άφησαν ικανοποιημένο.

Θα ήθελα ωστόσο αν μπορείτε να με βοηθείσετε ποια είναι η διαφορά ανάμεσα σε αυτές τις 2 γιατί δεν μπορώ να την βρω.

Επίσης αν σε αυτά τα λεφτά υπάρχει κάποια καλύτερη πρόταση, δεκτή. (Θα προτιμούσα από την ηλεκτρονική γιατί θα μπορέσω να την βάλω σε άτοκες δόσεις χωρίς πιστωτική)

Την θέλω για ατελείωτες ταινίες, οθόνη υπολογιστή καθημερινής χρήσης και κανένα παιχνίδι τύπου pro. Θεωρώ πως και η κάρτα γραφικών θα την υποστηρίξη με την hdmi έξοδο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Τελικά αγόρασα την 6500:

Samsung UE40F6500SSXXH 3D LED Smart TV FULLHD 400Hz 40" - - Net-electric.gr

Αν και τα έδωσα μετρητοίς, η διαφορά στην τιμή με την 6400 για μένα ήταν μόνο 12€ οπότε θεωρώ πως άξιζε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.