Jump to content



ps3 slim cfw 4.50


babooni75

Recommended Posts

Έδεσσα

Ο εργοστασιακος δεν υπάρχει τον άλλαξα επειδή ήταν πολυ μικρός σε όλα τα ps3 slim αλλάζει ο εσωτερικός δίσκος και μάλιστα παρά πολυ εύκολα

Δεν υπάρχει εγγύηση γιατί ειναι του 2012 αλλά και να υπήρχε εφόσον εχει cfw δεν ισχύει

Το μοντέλο ειναι το slim όχι το super slim και εχει cfw με ότι συνεπάγεται αυτό

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να εξηγήσεις διαφορές ή να στείλεις ένα λινκ σε πμ;

έχω άνθρωπο που ψάχνει (υποθέτω) τέτοιου ... τύπου ps3 , σίγουρα όχι σε τέτοια λεφτά βέβαια, 160 κάνει πλέον καινούριο. μπας και του πω και ψηθεί.

Link to comment
Share on other sites

εσύ μπορεί όχι. εγώ ναι. μίλησα με τον thread starter και εξηγήθηκαν κάποια πράγματα.

είναι προφανές πως δεν ξέρεις αυτή τη στιγμή τι ζητάω, οποτε τι το κανες το ποστ;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το "σιγουρα οχι σε τετοια λεφτα βεβαια,160 κανει πλεον καινουργιο" χτυπησε καπως. Τουλαχιστον σε μενα. Προφανως και δεν γνωριζεις εσυ καλα καλα τι ψαχνεις και την λες σε μενα? Δεν ρωταω καν αν κοιταξες τι περιλαμβανει το πακετο των 170 που εχει καινουργιο, διαφορετικα δεν θα εθετες συγκριση. Τελος, δεν ηξερα οτι επρεπε να παρω την αδεια σου για να ποσταρω.

σεντ φρομ μαι GT-I9505 γιουζινκ ταπατοκ :)

Link to comment
Share on other sites

1. Πώς χτύπησε δηλαδή; Δεν κάνει 160 καινούριο;

2. Εγώ ψάχνω διαθέσιμα ps3. Έτυχε να είναι με cfw και ζητώ διευκρινίσεις, κακό είναι;

3. ΕΣΥ μίλησες με πομπώδη έκφραση, και αυτό ήταν που 'χτύπησε' σε μένα. "Είμαστε με τα καλά μας" Ώπα ρε, τόσο σοβαρό θέμα είναι το Playstation πια;

4. Στην αγγελία τη δική σου για το ps3 το δικό σου (μάλλον για αυτό τσίνησες με την τιμή που πήγα να προτείνω) ΕΣΥ δεν ήξερες όμως την 'αγορά' όπως είπες. Εγώ πειράζει που ρωτάω πράγματα σε αγγελία κάποιου;

5. Ο bliet1975 φέρθηκε σωστά, μου εξήγησε και έστειλε και λινκ για να καταλάβω τι παίζει. και ΚΑΤΑΛΑΒΑ και τον ευχαριστώ,

γιατί όντως δεν είναι ένα απλό ps3 που κάνει 160Ε καινούριο.

6. Δεν είπα να ζητήσεις άδεια, αλλά εσύ προκάλεσες όχι εγώ. εφόσον ο thread starter δεν παρεξηγήθηκε, εσύ γιατί πετάγεσαι;

Αυτά, sorry bliet1975.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.