Jump to content



Πολυμηχάνημα+φαξ


Voidjava

Recommended Posts

Γεια σε όλους και χρόνια πολλά! εορταστική περίοδος και θέλω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου.

Ψάχνω για εκτυπωτή+αντιγραφικό+φαξ και αν και "κάηκε" το κεφάλι μου βρήκα 2:

1) HP DESKJET INK ADVANTAGE 2645

2) HP OFFICEJET 4620

Ποιος είναι καλύτερος και αν έχετε και κάποιον ακόμη να προτείνετε. Θα προτιμούσα βέβαια έναν wireless, αλλά δεν ξέρω αν είναι καλοί.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εχω ενα κολλημα με τους HP..

Αν μπορεις πηγαινε στον workoforce 3520 ..

Epson WorkForce WF-3520DWF | Skroutz.gr

Aν δε βγαινεις με την καμμια για αυτον ..δες και τους μικροτερους πχ

Epson WorkForce WF-2540WF | Skroutz.gr

με λιγο χειροτερη εκτυπωση (θεωρητικα τουλαχιστον) και λιγο πιο αργο scanner.

Link to comment
Share on other sites

Μονο τελειώνουν γρήγορα;

Εμένα 2 πολυμηχανήματα Epson, αγορασμενα μαζί, βγήκαν off στα δυο χρονια. Μπλοκαρισμενες κεφαλές που δεν καθάρισαν ποτε και με τίποτα από οτι προσπαθησα.

Και σκέψου δεν τους εβαζα και μελάνια οτι να ναι γιατί είχα διαβάσει οτι Epson και compatible μελάνι είναι δυο πραγματα που δεν χωράνε στην ίδια πρόταση. Μονο original.

ΗΡ και παλι ΗΡ.

Έχω τον 6700 κάτι παραπανω απο ενα χρόνο και είναι άψογος. Οπως ειπα κανει παπαδες, μέχρι κι εκτύπωση μετα απο λήψη email σε δική του διεύθυνση.

Στάλθηκε απο το LG 4X HD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2.

Link to comment
Share on other sites

Τους φοβαμαι τους epson, γιατι διαβασα απο αρκετους οτι τα μελανια τους τελειωνουν παρα πολυ γρηγορα

Indeed!!!

Κάνε υπέρβαση 20€ και πήγαινε σε αυτό που εναφέρθηκε ο [MENTION=3238]To_Ergaleio[/MENTION] και μην ξανακοιτάξεις πίσω, παίρνεις μηχανηματάρα.

Link to comment
Share on other sites

Και σκεφτειτε, 134 η πιο χαμηλή του τιμή στο Σκρουτζ τώρα...το χτύπησα απο Amazon σε προσφορά στα 100 ευρω 1 χρονο πριν (που μόλις είχε βγει και αναγκαστικα πηρα μελανια απο amazon επισης γιατι εδω δεν υπηρχαν ακομα)!

Στάλθηκε απο το LG 4X HD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ακριβώς το θέμα που έψαχνα μιας και το παλιό μου πολυμηχάνημα έκαψε την κεφαλή εκτύπωσης. Να ευχαριστήσω τον φίλο [MENTION=3238]To_Ergaleio[/MENTION] για την πρότασή του σε Officejet 6700. Το αγόρασα χθές και εκ πρώτης όψεως δείχνει αρκετά καλό για τα χρήματα που έδωσα. Επίσης μέχρι 31/1 η HP επιστρέφει σε μετρητά 30€ με την αγορά του εν λόγω πολυμηχανήματος, επομένως το κόστος πέφτει ακόμα παρακάτω. Περισσότερες πληροφορίες για την προσφορά εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.