Jump to content



Γνώμες για αγορά earphones


SpirosKGR

Recommended Posts

και κατι τελευταιο, τα δοκιμασα στο iphone4.... οκ απο ενταση σκοτωνουν κουφαινεσαι. πολυ δυνατοτερα απο τα cx. και ποιοτητα μια χαρα. τα κουμπια δε δουλευουν ομως εκει.. περιεργα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραια φιλε μου :D αργότερα ίσως τα τσιμπήσω και γω

για τώρα βολεύτηκα με κάτι Sennheiser MX 365 του 10 ευρου

για τα λεφτά τους καλά ειναι ( για αγορά απο Ελλάδα )

https://www.skroutz.gr/s/423193/Sennheiser-MX-365.html

Link to comment
Share on other sites

τα κουμπια δε δουλευουν ομως εκει.. περιεργα πραγματα.

ΟTmp vs ctia , δε θυμαμαι αν τα εγραψα καλα αλλα ειναι με πια σειρα εχουν τα καλωδια μεσα στο βυσμα, γειωση - +

Link to comment
Share on other sites

στο oppo άραγες θα παίζουν αυτά τα xiaomi; τα κουμπιά εννοώ. ψήνομαι να τα τσιμπήσω. αν και θα τα προτιμούσα λευκά. ή κόκκινα

[MENTION=3108]fuz10n[/MENTION] με τι μεταφορικά τα παρήγγειλες; και από τη μέρα της παραγγελίας πόσο καιρό έκαναν να έρθουν;

Link to comment
Share on other sites

στο oppo άραγες θα παίζουν αυτά τα xiaomi; τα κουμπιά εννοώ. ψήνομαι να τα τσιμπήσω. αν και θα τα προτιμούσα λευκά. ή κόκκινα

[MENTION=3108]fuz10n[/MENTION] με τι μεταφορικά τα παρήγγειλες; και από τη μέρα της παραγγελίας πόσο καιρό έκαναν να έρθουν;

ναι αυτο το καφε χρυσαφι ειναι καπως. αλλα δεν ειναι ασχημο.

τα παραγγειλα απο το ανωθεν site με δωρεαν μεταφορικα 2 ζευγαρια στις 11 Ιανουαριου και ηρθαν τεταρτη 29 νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εδω εισαι. Οχι κατι ιδιαιτερο απο ποιοτητα ηχου. Αλλα με δυνατα μπασα και πολυ καλη απομονωση του περιβαλλοντος θορυβου

[ame]http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004S7Q8CA/ref=oh_details_o04_s00_i00?ie=UTF8&psc=1[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[MENTION=3108]fuz10n[/MENTION] πέρασαν τελωνείο ?

μιας και τελικά δεν έμεινα ευχαριστημένος με τα sennheiser του 10ρικού λέω να προβώ σε αγορά ενός εκ των 2

Xiaomi Piston ή των Sony MH1 ( τώρα στο skroutz ποια είναι τα γνήσια επειδή έχει κάτι ψιλοδιαφορές και στη τιμή αλλά και στις ονομασίες το ένα μαγαζί με το άλλο :/

Ποια εκ των 2 προτείνετε ;

Link to comment
Share on other sites

λοιπον τα ακουστικα μου ηρθαν. μολις ανοιξα τα χαρτια ειδα μεσα τη θηκη τους και ειναι λες και τα χω παρει 200 ευρω... τρομερη συσκευασια, τρομερη ποιοτητα κατασκευης οπτικα και στην αισθηση. πραγματικα δεν εχω αγορασει κατι τοσο ωραιο απο κινα τοσα χρονια. Απο ποιοτητα καλωδιου ειμαι ασχετος. το κομματι παντως απο τα μπουτον και κατω ειναι καλυμμενο με πανινο μανικι καφε. τα μεταλλα αλουμινια χρυσαφι. ολιγον βαρια για το αυτι σε σχεση με τα πλαστικα...

απο ποιοτητα ηχου μου αρεσαν πολυ. μπορω να πω εφαμιλλα με τα cx300 που ειχα αν και δεν τα εχω πια για να συγκρινω αμεσα, και επισης δεν εχω και καμια συσκευη της προκοπης... Εχω την εντυπωση οτι παιζουν λιγο πιο σιγα αλλα παλι δεν εχω τα cx ουτε την ιδια συσκευη. το nexus 5 δουλευει κανονικα με τα κουμπακια, το galaxy s4 ΟΧΙ.

Θα δοκιμασω τον ηχο και σε iphone και τα κουμπια. αν θελετε φωτο βαζω το απογευμα!

πολυ ευχαριστημενος σε γενικες γραμμες. ισως θα ηθελα λιγο μακρυτερα τα καλωδια απο τη μπουτονιερα μεχρι τα ακουστικα.

Sorry για το offtopic, που να έβλεπες και τα κινητά της, im in love with my MI2s. :p

Τα περιμένω και εγώ τα pistonia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sorry για το offtopic, που να έβλεπες και τα κινητά της, im in love with my MI2s. :p

Τα περιμένω και εγώ τα pistonia.

Ντάξει δεν είναι τυχαίο το γιατί η Xiaomi κάνει τρελές πωλήσεις σε ότι και αν βγάλει. Μετά το mi2s που αγόρασα τα χριστούγεννα, έφτασαν σήμερα και τα "πιστόνια"(αγορά από merimobiles απλό ταχυδρομείο στη 15/03), πραγματικά είναι το κάτι άλλο, όπως και η λαστιχένια θήκη μεταφοράς! :worship::worship:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.