Jump to content



Soundblaster X-FI Titatnium Fαtality


tavliban

Recommended Posts

εγγύηση δεν παίζει καθώς έχει λήξει...η μόνη εγγύηση που παίζει είναι ότι εγγυώμαι εγώ ότι παίζει κανονικότατα. Απλά τελικά δεν την χρειάζομαι. :D

Στην συσκευασία της κανονικά είναι η κάρτα και λείπει μόνο το cd της νομίζω. Δεν έχει το front panel*. Νομίζω ο ydinopoulos πουλούσε ένα εάν ενδιαφέρεστε... Η κάρτα είναι αυτή που βλέπετε στην φωτό. (pci express) ΜΠορώ να ανεβάσω και φωτος αλλά το απογευματάκι.

Για επαρχία στέλνω απλά τα έξοδα θα επιβαρύνουν τον αγοραστή ανάλογα, και στέλνω μετά από κατάθεση σε λογαριασμό μου.

Φιλικά

*και για να είμαι ακριβής δεν είχε ποτέ το front panel. Δεν μου χάλασε δηλαδή κλπ. Έτσι αγοράστηκε.

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση σου με κάλυψε απόλυτα.

Όπως σου είπα δεν εκδηλώνω ακόμα σίγουρο ενδιαφέρον, θα το σκεφτώ και θα σου απαντήσω γιατί τρέχουν κάτι "εξοδακια", οπότε άμα βρω τα λεφτά θα την πάρω.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ με όλους...

[MENTION=28742]giorgos1965[/MENTION] όλοι όσοι έχουν ενδιαφερθεί έχουν δείξει "φιλοσοφικό" ενδιαφέρον...οπότε άμα ενδιαφέρεσε η κάρτα υπάρχει ακόμα..

άμα θες να κανονίσουμε ραντεβού στείλε σε pm λεπτομέρεις ;)

φιλικά!

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να το παίξω "κράχτης" της αγγελίας του παιδιού (δε τον γνωρίζω) αλλά επειδή πριν ένα μήνα αγόρασα την συγκεκριμμένη κάρτα (μεταχειρισμένη) απλά να πω πως είναι καταπληκτική και με ένα καλό ζευγάρι ακουστικών είσαι άρχοντας...και η τιμή είναι χώμα...:neo:

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να το παίξω "κράχτης" της αγγελίας του παιδιού (δε τον γνωρίζω) αλλά επειδή πριν ένα μήνα αγόρασα την συγκεκριμμένη κάρτα (μεταχειρισμένη) απλά να πω πως είναι καταπληκτική και με ένα καλό ζευγάρι ακουστικών είσαι άρχοντας...και η τιμή είναι χώμα...:neo:

ευχαριστώ για το promotion φίλε! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22080]tavliban[/MENTION]

Αμα μπορεις ρωτα την Τριτη ποσο ειναι τα μεταφορικα για Θεσσαλονικη και αμα ειναι γυρω στα 5€ παω για καταθεση, εφοσον υπαρχει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

αύριο θα έχω κάτι δουλειές στο κέντρο του Χαλανδρίου, συνεποώς θα ρωτήσω και θα σου πω.

Πάντως προηγείται ο [MENTION=28742]giorgos1965[/MENTION] θα αναμένω μέχρι αύριο απόγευμα αλλιώς μετά είσαι εσύ.

Φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

μεταφορικά με απλό ΕΛΤΑ 3.6Ε ;)

άμα είσαι ΟΚ μου λες.

Πόσες μέρες κάνει περίπου;

Για συστημένο ρώτησες;

Αν το συστημένο κάνει 5Ε το κανονίζουμε για συστημένο, αλλιώς απλό.

Link to comment
Share on other sites

Κουτί εννοείς αυτό της κάρτας που ανέβασες φωτογραφία η κάποιο μικρότερο;

Δηλώνω επίσημα πλέον ενδιαφέρον και αν δεν είναι δεσμευμένη η κάρτα περιμένω πμ να συνεννοηθούμε για την αποστολή και την κατάθεση.

Link to comment
Share on other sites

αυτο της φωτο λεω.βάλε ότι θα μπει σε έναν μεγάλο φάκελο ή θα το τυλίξω με κάτι...λογικά το ίδιο κόστος θα είναι.

τέλοσπάντων, όπως είπα μέχρι το απόγευμα προηγείται ο γιώργος αλλιώς συννενοούμαστε.

Φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.