Jump to content



Τι ηχεία να πάρω με κόστος το πολύ 50-60€ ;


PetranEVO

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Τα GENIUS SP-HF1800A και τα GENIUS SP-HF2020 V2 αξίζουν?Διαβάζω σχόλια στο amazon τα χειρότερα και με ενδιέφεραν...

Τα έχει κάποιος να μας πει? και αν έχετε καμιά πρόταση για ηχεία 2.0 έως 150 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Τα GENIUS SP-HF1800A και τα GENIUS SP-HF2020 V2 αξίζουν?Διαβάζω σχόλια στο amazon τα χειρότερα και με ενδιέφεραν...

Τα έχει κάποιος να μας πει? και αν έχετε καμιά πρόταση για ηχεία 2.0 έως 150 ευρω

Έχω πάρει αυτά τα ηχεία για την αδελφή μου GENIUS SP-HF500A WOODEN PC SPEAKERS - - και σε σχέση με άλλα,

στα χρήματα αυτά είναι τέλεια. Σκεφτόμουν και εγώ να πάρω τα GENIUS SP-HF1800A για το δωμάτιο μου,

κρίνοντας με βάση τα μικρότερα από αυτό που έχω ακούσει.

Έχω δει κι αυτά REEKIN ACTIVE-2-WAY-SPEAKERS SEAHORSE BLACK/CHERRY - - αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλά.

Κοντά στα χρήματα με τα m-audio δες κι αυτά EDIFIER STUDIO 1280T EDIFIER STUDIO 1280T 2.0 SYSTEM - -

-- Studio 1280T | Edifier

Μήπως να κοίταζες σε 2.1, για ποια χρήση τα θέλεις τα ηχεία?

Link to comment
Share on other sites

Μουσική κυρίως και καμιά ταινία που και που.Δεν ήθελα 2.1 λόγο του woofer αλλά μην πάω και στην άλλη άκρη, να μην έχουν καθόλου μπάσο

Τελικά τα m-audio av40 MKII λένε ότι είναι καλύτερα από τα προηγούμενα.Τα παρήγγειλα και θα δείξει...

Μόλις είδα τα EDIFIER STUDIO 1280T σκέφτηκα να ακυρώσω την παραγγελία αλλά δεν βρήκα κανένα συγκριτικό και είπα να παίξω λίγο πιο σίγουρα

Τελος πάντων, ευχαριστώ για την βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μετά απο τόσο καιρό που έχω τα εν λόγω

Genius SW-G2.1 1250 ,παιδιά είναι πολύ δυνατά και απίστευτο Design,για χώρο 25 τ.μ ακόμα δεν το έχω βάλει στο τέρμα γιατί τρίζουν τα πάντα,χώρια οτι έχουν απίστευτο μπάσο.

Εγώ για τα χρήματα τους; Θα τα ξανα έπαιρνα !

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παρει ποτε ηχεια για το pc μου... παντα input σε aux in στερεοφονικου...:pleasantry:

...και να φανταστειτε εκανα μιξαρισματα με αυτο τον τροπο!!!!

αυτα παλια που υπηρχαν φραγκα και ασχολειομουν με την μουσικη...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.