Jump to content



Πωλείται Gigabyte 7970 OC Windforce


Πριονέτο

Recommended Posts

Πωλείται Gigabyte 7970 OC Windforce rev 2.0, ASIC 76.9 με απόδειξη στο κουτί της και 2 ακόμα χρόνια περίπου εγγύηση από visionstudio. Παράδοση χέρι με χέρι Πάτρα ή με κατάθεση για άλλες περιοχές.

Τιμή 230€.

Link to comment
Share on other sites

Την κρατάω για λίγο λόγω αρχικού ενδιαφέροντος από Astrolabo με σειρά μετά Blinky

Για την τάση δεν το έχω τρεκάρει αλλά νομίζω ότι όλες οι rev 2.0 την έχουν κλειδωμένη.Για oc δεν έχω κάνει καθόλου.Μόνο το Asic 76.9% Ι know. Labιτης και δεν έχω κάνει αλλά στα 1200p δεν μου έχει χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να επιβεβαιωσουμε καπως αν ειναι κλειδωμενη η ταση? Την εχεις στο μηχανημα πανω?

Θα ψαξω και εγω online με δεδομενο το rev2 να δω τι μπορω να βρω, αλλα θα ηταν πολυ πιο απλο αν την εχεις πανω να δεις με το afterburner πχ αν δινει εξτρα...

Link to comment
Share on other sites

Θα τη παρω γιατι με τρωει καιρο να αλλαξω την 6970...

[MENTION=3321]Blinky[/MENTION] Τρομερη αποδοση και επιτελους ηρεμησα. Δεν ανεβαζει στροφες ακομα κ με φλογιστρο αντι για επεξεργαστη. :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.