Jump to content



ατιμοι κορεατες (phone + 3MP, 3x optical zoom camera)


MarkG

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από RootX

Χεχε, ακόμα να αποφασίσεις??

Σκέφτομαι να τα χώσω στο p910 :cry:

πιθανον να παρω το siemens s65. αν δε μου αρεσει μπορω να το δωσω σε φίλο που του αρεσε το μαυρο design (και δεν πολυσκοτιζεται για features οπως εγω) και να παρω το κ700

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι, με εχει πιασει κατι μαζοχιστικο και θελω σωνει και καλα Windows Mobile 03.....

service packs kai critical updates στο κινητο δλδ....:banging:

θα μ'αρεσε να ακουω εως και 1gb Mp3s (secure digital)

απο τα στερεοφωνικα ακουστικα του, στον Media Player

οποτε εχω αρχιζει και γλυκοκοιταζω επικινδυνα τo νεo Motorola

Mpx 220 :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MarkG [Σήμερα, στις 16:10]

κι εγω θα το προτεινα αλλα δεν εχει ερθει στην ελλαδα ακομα και οταν ερθει θα ειναι ακριβο

Πιο φτηνό από το Ρ910 και με πολύ καλύτερη φωτογραφική...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Πιο φτηνό από το Ρ910 και με πολύ καλύτερη φωτογραφική...

Για το 2ο συμφωνούμε(αν και είναι τελείως διαφορετικά κινητά) αλλά όσο αφορά την τιμή, click the tomato :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω ενα φιλαρακι στη vodafone και μου ειπε οτι το s700i θα ερθει κατω απο 500 ευρω τωρα για το ποτε παιζει αναλογα με το στοκ που εχουν απο τα αλλα k700-z 1010.

Παντως οποιος το βιαζεται υπαρχει ηδη στο εξωτερικο

http://www.expansys.com.gr/other.asp?man=SERIC&cat=PHONE

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jdrogas

Παιδες εχω ενα φιλαρακι στη vodafone και μου ειπε οτι το s700i θα ερθει κατω απο 500 ευρω τωρα για το ποτε παιζει αναλογα με το στοκ που εχουν απο τα αλλα k700-z 1010.

Παντως οποιος το βιαζεται υπαρχει ηδη στο εξωτερικο

http://www.expansys.com.gr/other.asp?man=SERIC&cat=PHONE

Αρκεί να μην τα έχουν σε βοδοlive, πριν 2 μέρες πήρα το k700i και σε μισή ώρα το πούλησα.... Θα μου πεις άκρη για debranding βρίσκεις, αλλά για ποιο λόγο να μπεις σε αυτή τη διαδικασία?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Αρκεί να μην τα έχουν σε βοδοlive, πριν 2 μέρες πήρα το k700i και σε μισή ώρα το πούλησα.... Θα μου πεις άκρη για debranding βρίσκεις, αλλά για ποιο λόγο να μπεις σε αυτή τη διαδικασία?

γιατι τι ειχε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.