Jump to content



ατιμοι κορεατες (phone + 3MP, 3x optical zoom camera)


MarkG

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από jdrogas

Φανη με προλαβες;)

Ήμουν μία σελίδα ποιο μπροστά από σένα στο myphone, :p

Αρχική απάντηση από MarkG

γιατι τι ειχε?

Τα χάλια του τα μάυρα, δεν είχε το menu της SE, αλλά το voda live(το οποίο είναι άθλιο) και ίδιο με όλα τα vodalive κινητά....

Επίσης και κάποιες λειτουργίες κλειδωμένες(που ξεκλειδώνουν με κόλπα) όπως την χρήση mp3 ως ringtone.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 14:49]

Ήμουν μία σελίδα ποιο μπροστά από σένα στο myphone, :p

Τα χάλια του τα μάυρα, δεν είχε το menu της SE, αλλά το voda live(το οποίο είναι άθλιο) και ίδιο με όλα τα vodalive κινητά....

Επίσης και κάποιες λειτουργίες κλειδωμένες(που ξεκλειδώνουν με κόλπα) όπως την χρήση mp3 ως ringtone.

Κι εγω ρε γαμωτο θελω να δω το μενου ενος sonyericsson γιατι ολοι λενε οτι χανει πολυ το τηλεφωνο.

Ασ οψεται που ειχα την επιδοτηση και πηρα κι εγω το k700 ριν απο 10 μερες.

Τωρα θελω να παρω το s700 το καψουρευτηκα αλλα ειμαι καταδικασμενος λογω συνδεσης να παρω παλι vodafone.

Aληθεια αν το βρω φτηνοτερα απο vodafone αγγλιας θα παιζει κανονικα με ελληνικη sim της vodafone?

Link to comment
Share on other sites

s65 αγορασθη :)

παρατηρησεις

1) το UI (user interface) εχει περιπου 40% περισσοτερα κλικ απο τα sony ericsson, κυριως λογω τον πολλων ερωτησεων του στυλ "πατησατε το κουμπι για να ανοιξετε την καμερα. εισε σιγουρος οτι θελετε να την ανοιξετε?" banghead.gif

2) η φωτογραφικη δεν με ευχαριστησε παρα πολυ...

εσωτερικη μακρια απο το... στοχο

http://apolyton.net/upload/view.php?file=830_041015_000944.jpg

εσωτερικη, κοντα...

http://apolyton.net/upload/view.php?file=830_041015_234544.jpg

εξωτερικη (συνεφια :))

http://apolyton.net/upload/view.php?file=830_041016_100630.jpg

εσωτερικη (μερα+φωτα)

http://apolyton.net/upload/view.php?file=830_041016_114241-640.jpg

http://apolyton.net/upload/view.php?file=830_041016_114558-1280.jpg (ιδια σε 1280χ960)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες απο χθες εχω το SE P910i(Απο ΠΛΑΙΣΙΟ)...ειναι κλασεις ανωτερο απο το P900 της mother μου...

Αν θελετε μπορουμε να συναντηθουμε για κανα καφε να το δειτε!!!!!

Ειναι απλα τελειο και κανει τα ΠΑΝΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Ειναι απλα τελειο και κανει τα ΠΑΝΤΑ!

Δηλαδη....ψηνει καφε, κανει παρκε, πλενει, σφουγγαριζει, σιδερωνει, μαγειρευει,παει τα παιδια στο σχολειο, τα φερνει πισω, σου διαβαζει την εφημεριδα.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Χθες, στις 16:24]

Για το 2ο συμφωνούμε(αν και είναι τελείως διαφορετικά κινητά) αλλά όσο αφορά την τιμή, click the tomato :tomato:

Δεν κατάλαβα που διαφωνούμε ρε Φάνη. Στο site που δείνεις το S700 κάνει 705 και το Ρ910 789!!! Είπα κάτι διαφορετικό? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Δηλαδη....ψηνει καφε, κανει παρκε, πλενει, σφουγγαριζει, σιδερωνει, μαγειρευει,παει τα παιδια στο σχολειο, τα φερνει πισω, σου διαβαζει την εφημεριδα.....

Επισης σου φερνει τις παντοφλες διπλα στο κρεβατι σου σε περιπτωση που τις ειχες αφησει στο σαλονι:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Δεν κατάλαβα που διαφωνούμε ρε Φάνη. Στο site που δείνεις το S700 κάνει 705 και το Ρ910 789!!! Είπα κάτι διαφορετικό? :confused:

Δεν διαφωνούμε βρε, απλά στο πλαίσιο, έχει 697 τελική το Ρ910.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 12:56]

Δεν διαφωνούμε βρε, απλά στο πλαίσιο, έχει 697 τελική το Ρ910.

Και όταν έρθει στο Πλαίσιο το S700 θα έιναι φτηνότερο απο 697! (Το καλό που τους θέλω δηλαδή γιατί 700 ευρώ για κινητό δεν δίνω!!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris [Χθες, στις 10:59]

Και όταν έρθει στο Πλαίσιο το S700 θα έιναι φτηνότερο απο 697! (Το καλό που τους θέλω δηλαδή γιατί 700 ευρώ για κινητό δεν δίνω!!)

Οπωσδηποτε:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Παιδες απο χθες εχω το SE P910i(Απο ΠΛΑΙΣΙΟ)...ειναι κλασεις ανωτερο απο το P900 της mother μου...

Αν θελετε μπορουμε να συναντηθουμε για κανα καφε να το δειτε!!!!!

Ειναι απλα τελειο και κανει τα ΠΑΝΤΑ!

H μαμα Ρ900

Ο γιος Ρ910

Ο μπαμπας τοτε τι εχει παλικαρι μου ?

Αντε βρε παιδια.. συναντηση για καφε να δουμε το Ρ910 του fANiS.

Link to comment
Share on other sites

τελικα το s65 απετυχε στον τομεα "μεταφορα ελληνικων ονομάτων απο erricson" και κατεληξε σε τυχερο φιλο που δεν χρησιμοποιει ελληνικα στην ατζεντα του, οποτε το ερικσσον μελλον ειναι ειτε κ700 ειτε (σε μειωμενη τιμη) σ700.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

H μαμα Ρ900

Ο γιος Ρ910

Ο μπαμπας τοτε τι εχει παλικαρι μου ?

Αντε βρε παιδια.. συναντηση για καφε να δουμε το Ρ910 του fANiS.

Χρηστο :p ο μπαμπας εχει T610...δεν ασχολειται και πολυ με τα κινητα:)

Η μαμα το πηρε γιατι της αρεσε, αλλα στην ουσια χαραμιζεται το κινητο γιατι δεν εχει χρησιμοποιησει ολες τις δυνατοτητες του..πριν το καλοκαιρι το πηρε..

Εγω του εχω αλλαξει τα φωτα! Στο σχολειο κανουν ουρα για να το δουν:p

Πχ να δω αυτο ο ενας, πως ειναι με το πενακι ο αλλος κλπ..

Μου ειναι πολυ χρησιμο και δεν ειμαι mobile-freak για να αλλαζω συνεχεια κινητα, παιρνω κατι καλο κ ακριβο και το κραταω παρα να αλλξω 2-3 για να καταληξω!

Σοβαρα μιλαω αν σκεφτεται καποιος να το παρει, μπορουμε να κανονισουμε καφεδακι ενα Σ/Κ να το δει απο κοντα...πιο ζωντανο review δεν νομιζω να υπαρχει:p

Θετε:D ?????

Link to comment
Share on other sites

To δικο μου k700 (με κανονικο μενου) το πηρα μονο 250ευρα ολοκαινουργιο απο φιλο που δουλευε σε καταστημα κινητης τηλςφωνιας λογο λογιστικου λαθους:D :D :D . Ο φιλος μου το δικο του βεβαια το πηρε ακομα ποιο φτηνα.:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.