Jump to content



Ψαχνω Σταθερο Τηλεφωνο Με τα εξης Χαρακτηριστικα


pmakr1416003456

Recommended Posts

Ψαχνω Σταθερο Τηλεφωνο Με τα εξης Χαρακτηριστικα

1.ΟΧΙ ΑΣΥΡΜΑΤΟ

2.Να εχει αναγνωριση κλησης κατα την ΑΝΑΜΟΝΗ και οχι απλα να κανει τον ηχο αναμονης

3.Να μπορει να κλεινει τελειως το ringtone του

Εχω φαει τον κοσμο και κανενας που τα πουλαει δεν ξερει αν τα τηλεφωνα τους το κανουν !

Αν καποιος εχει ας μου πει μαρκα και μοντελο (αν δειτε καποιον να απαντησει απαντηστε κι εσεις να εχω επιλογες)

Link to comment
Share on other sites

για αυτή τη λειτουργία που θες δεν νομίζω να υποστηρίζεται σε αναλογικές γραμμές (ρώτα και κάποιον μέσα στον ΟΤΕ). Μη ψάχνεις και άδικα.

Τυπικά με ISDN, έχοντας 2 σταθερά με αναγνώριση κλήσης, θα μπορείς να το κάνεις αυτό.

Η αν ο Provider σου δίνει 2 γραμμές.

Link to comment
Share on other sites

για αυτή τη λειτουργία που θες δεν νομίζω να υποστηρίζεται σε αναλογικές γραμμές (ρώτα και κάποιον μέσα στον ΟΤΕ). Μη ψάχνεις και άδικα.

Τυπικά με ISDN, έχοντας 2 σταθερά με αναγνώριση κλήσης, θα μπορείς να το κάνεις αυτό.

Η αν ο Provider σου δίνει 2 γραμμές.

Γίνεται αρκεί να υποστηρίζεται από τον πάροχο.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σιγουρος οτι ειναι #1 στην ατζεντα ολων των παιδιων εδω μεσα και ψαχνουν πυρετωδως απο την ωρα που ποσταρες..

22.1.2014 2:20AM, στιγμη σταθμος στην ιστορια του thelab..

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικα. Ειναι ερωτημα διαχρονικο που βασανιζει τη χωρα μας εδω και πολλα χρονια. Μην κοιτας που εγω χτες το σκεφτηκα.

Φαντασου οτι ηταν και θεμα σε μασονικες στοες στη λεσχη Bildeberg και στον Λευκο οικο

:jump1::jump1::jump1::jump1::jump1:

Σοβαρα τωρα. Απλως φανταστηκα οτι καποιος θα ξερει αν το δικο του το κανει να μου πει !

Link to comment
Share on other sites

Σταθερό τηλέφωνο GE 30011 General Electric Caller ID phone - Memofon

Και πηρα σε ενα μαγαζι στην αθηνα αλλα μου λεει οτι δεν νομιζει να το κανει αυτο !!!

επισης αγορασα αυτο : http://www.praktiker.gr/p/tilefono-general-electric-30041-asimi-30850

Λεει οτι το κανει αλλα δεν το κανει και το πηγα πισω και το πηραν διοτι δεν πληρουσε τις προδιαγραφες που ελεγε το site ....

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου οτι ηταν και θεμα σε μασονικες στοες στη λεσχη Bildeberg και στον Λευκο οικο

:jump1::jump1::jump1::jump1::jump1:

Στις μασονικές στοές έχουμε εκτός από το thread σου και άλλα σοβαρά θέματα να λύσουμε όπως το πως θα έρθουν τα Pokemon στη Γη η αν τα χεζφαν θα φτάσουν για τα 500Εκατ πληθυσμός που θα επιζήσει μετά το πόλεμο.

Έχουμε και το σπέσιαλ τηλ από το tron legacy, το οποίο είναι και limited edition !!! (@karmen, κάνε το review plz :hehe: )

Το ενδεχόμενο να επισκευάσεις το παλιό το έχεις σκεφτεί; :p

Link to comment
Share on other sites

το παλιο ηταν πολυ παλιο και εκανε παρασιτα απο ενα σημειο και μετα...

Πλεον βρισκεται εδω και καιρο στη χωματερη ανω λιοσιων κατω απο τονους σκουπιδια !

Οσο για το TRON LEGACY Κινητο

α τηλέφωνα AEG ανταποκρίνονται στην οικιακή και επαγγελματική επικοινωνία με πρωτότυπα σχέδια .

Αξεπέραστος σχεδιασμός με χαρακτηριστικά υψηλής ποιότητας .

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

•Φωτιζόμενη Οθόνη LCD 1.6''

•Φωτιζόμενο Πληκτρολόγιο στο ακουστικό

•Τεχνολογία GAP <-------------------- Ειναι ο γνωστος GAP που κατεστρεψε την ελλαδα;

•Λειτουργία ECO

•Handsfree στο ακουστικό

•Τηλεφωνικός κατάλογος 200 ονομάτων και αριθμών

•5 μονοφωνικές & 5 πολυφωνικές μελωδίες

•Μέχρι 13 ώρες χρόνος ομιλίας και μέχρι 230ώρες αναμονής

•Χρώμα: Λευκό

•Εμβέλεια μέχρι 300 μέτρα

Εγγύηση Προμηθευτή: 24 Μήνες

Πιστοποίηση CE & ROHS , Εναρμονισμένο σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Οδηγία : 2006/95/EC & 2004/108/EC.

ειπαμε σταθερο να παρω...αυτο ειναι πιο ακριβο κι απο το κινητο μου !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.