Jump to content



WildStar


env0y

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Γεια σας

Έχω ανεβάσει ένα video wildstar

που λέω βασικά πραγματάκια για το game για οποιον ενδιαφέρεται

πείτε μου την γνώμη σας για το video

και για το game plz

εάν σας άρεσε κάντε ένα like και ένα subscribe

Για το Video, οκ για πρώτη προσπάθεια.

Το μεγάλο αρνητικό θα έλεγα ότι είναι το voice over, θέλει δουλειά, μιας και το αποτέλεσμα δε διαφέρει και τόσο από το αν τα έλεγες live, να φανταστώ είχες γράψει τα θέματα με υποενοτητες και όλα τα υπόλοιπα τα ηχογραφησες on-the-fly; Γράψε ακριβώς ότι θέλεις να πεις και ηχογράφησε τα διαβάζοντας ακριβώς αυτά που έχεις γράψεις, το αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλύτερο.

Δεν με χάλασε που είδα ένα σωρό συνδυασμούς από το character creation αλλά όταν μιλάς για classes πχ θα ήθελα κάποια δευτερόλεπτα όσο μιλάς πχ για τον warrior να δω και λίγο warrior gameplay, δεν χρειάζεται να δείξεις όλα τα skill, αλλά ίσα ίσα μία ιδέα του τι θα δούμε στην οθόνη μας αν επιλέξουμε ένα warrior. Γενικά αφού δεν ασχολήθηκες μόνο με creation πιστεύω έπρεπε να δείξεις γενικά το παιχνίδι όπως το περιέγραφες.

----------------------------------------

Τώρα για το game, μου αρέσει πολύ σαν σύνολο!

Μου αρέσει πάρα πολύ αυτό που έχουν κάνει με τον esper και είναι ίσως η πρώτη φορά που κοιτάω προς την μεριά ενός mage-like class.

Τρία πράγματα με ενοχλούν

- δεν έχει class με τόξο! Ξέρω έχει spellslinger (δεν ακούγεται πολύ γαματο? ) και engineer με duals και 2h όπλα αλλά δεν έχει bows! Δεν θα με χάλαγε να παίζω με Guns αρκεί να τα έκανα έστω και εμφανισιακά bow, αλλά δεν έχει καθολου bow. Από την μία το καταλαβαίνω λόγο του όλου high-tech θέματος αλλά από την άλλη με τόση τεχνολογία δεν μπόρεσαν να βρουν ένα τρόπο να φτιαξουν κάνα nuclear powered bow;

- όπως έχω γράψει και σε προηγούμενο ποστ, με τα σημάδια των telegraphs γίνεται της κακομοίρας στην οθόνη!

- κάποια εφέ ίσως να είναι υπερβολικά, γενικά μαζί με το από πάνω μου αφήνει την εντύπωση ότι οπτικά θα κουράζει πολύ.

Υ. Γ. Ας βάλουν τουλαχιστον spell στον esper να βγάζει κάνα ενεργειακό τόξο και να ρίχνει κάνα βελάκι.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

όντως αυτό με τα telegraphs είναι θέμα και μεγάλο προπάντων για τον stalker - χάνει όλη την μαγεία του stealth ειδικά στα BG που ο καθένας βαράει στο μπούγιο - όσες φορές έκανα BG προσπαθούσα να βρω κάποιον που έχει αποσπαστεί από τους υπολοίπους και να αποφεύγω το πολύ μπάχαλο των telegraphs - αυτό με έκανε να κοιτάξω και λίγο το warrior class

σε γενικές γραμμές μου άφησε καλές εντυπώσεις και σίγουρα θα γίνουν πολλές αλλαγές στην πορεία ( στους draken και συγκεκριμένα στους male χαρακτήρες οι stalker όταν μπαίνουν σε hide φαίνεται το περίγραμμα του χαρακτήρα,διάβασα ότι το δουλεύουν )

όσοι το έχουν προ παραγγείλει και διαλέξουν pvp server,στο headstart ας αφήσουν το nick τους εδώ,μπας και τα πούμε Ingame

Link to comment
Share on other sites

Για το Video, οκ για πρώτη προσπάθεια.

Το μεγάλο αρνητικό θα έλεγα ότι είναι το voice over, θέλει δουλειά, μιας και το αποτέλεσμα δε διαφέρει και τόσο από το αν τα έλεγες live, να φανταστώ είχες γράψει τα θέματα με υποενοτητες και όλα τα υπόλοιπα τα ηχογραφησες on-the-fly; Γράψε ακριβώς ότι θέλεις να πεις και ηχογράφησε τα διαβάζοντας ακριβώς αυτά που έχεις γράψεις, το αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλύτερο.

Δεν με χάλασε που είδα ένα σωρό συνδυασμούς από το character creation αλλά όταν μιλάς για classes πχ θα ήθελα κάποια δευτερόλεπτα όσο μιλάς πχ για τον warrior να δω και λίγο warrior gameplay, δεν χρειάζεται να δείξεις όλα τα skill, αλλά ίσα ίσα μία ιδέα του τι θα δούμε στην οθόνη μας αν επιλέξουμε ένα warrior. Γενικά αφού δεν ασχολήθηκες μόνο με creation πιστεύω έπρεπε να δείξεις γενικά το παιχνίδι όπως το περιέγραφες.

stay tuned

συμφωνω σε αυτά θα έρθουν καλύτερα video και με gameplay

απλός δεν πρόλαβα να παίξω σε αυτό το beta ώστε να τραβήξω κάτι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.