Jump to content



Sapphire 7970 - 3x Dell u2412m


LazyGreek

Recommended Posts

Πουλιέται Sapphire 7970 Reference στα 200 ευρώ.

Χωρις εγγύηση έληξε 1 φεβρουρίου 2014!

Dell u2412m REV A00 στα 150 ευρώ..

Εγγύηση κατευτείαν από την Dell μέχρι 18 οκτωμβρίου 2014

Dell u2412m REV A02 και οι 2 στα 200 ευρώ..

Εγγύηση κατευτείαν από την Dell μέχρι 20 γενάρη 2015

Η Αποστολή θα γίνει μέσο ταχυδρομίου έπειτα από κατάθεση..

Θα δωθεί Tracking κανονικά.. Για να βλέπετε που βρίσκεται το δέμα

Επειδή βρίσκομαι εξωτερικό αυτήν την στιγμή και τα πράγματα είναι εδώ.. Κάνουν 4 μέρες να μπούν ελλάδα και από εκει θέμα των ΕΛΤΑ πότε θα φτάσουν σε εσάς..

Η αγγελία έχει μπεί εδώ μέχρι στιγμής.. Για περισσότερες πληροφορίες μιλήστε ελεύθερα..

EDIT

Τα έξοδα αποστολής καλύπτονται από εμένα..

Όπως είπα θα δωθεί Tracking κανονικό θα σας στήλω εγώ τα Links από τα Sites κτλπ και τους αριθμούς..

H κάρτα έχει τα κουτιά και όλα τα περιπλεκόμενα / Αντάπτορες / CD κτλπ..

Το ίδιο και τα Monitors όλα τα καλώδια και τα πάντα θα είναι μέσα στο κουτιά τους..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply
Στις REV A02 η τιμή είναι each έτσι; ( σκάλωσα :tomato: )

Επίσης, οι τιμές στις οθόνες είναι shipped; Παίζουν τελώνια και δαιμόνια; :)

Ναι έκαστη

Τα έξοδα αποστολής καλύπτονται από εμένα γιατί δεν ξέρω καν πόσο θα βγεί η αποστολή (μπορεί να είναι 20 μπορεί να είναι 50 ευρώ) και έτσι για να μην τρέχω με τις τιμές (ανεβάζω κατεβάζω) η να μπερδευόμαστε με τους αγοραστές τα βάζω εγώ να τελειώνει η ιστορία..

Και όχι καμία σχέση με τελωνία και τέτοια, η ΕΛΤΑ Θα σε πάρει τηλεφωνο η οτιδίποτε δεν ξέρω πως παει η ιστορία εκεί περα.. επίσης υπάρχει και Tracking όταν δείς όταν μπεί ελλάδα ενδιαφέρσου ξέρω εγώ.. πάρε κανα τηλ για το πότε θα σου έρθει σπίτι..

EDIT : Αλλα θα σου έρθει κανονικά γιατί έχω ξαναπουλήσει και δεν υπάρχει πρόβλημα ούτε λόγος άνχους..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12939]zapata[/MENTION] ρώτα εδώ πέρα για να βλέπουν και όσοι άλλοι ενδιαφερθούν..

Bleeding όλα τα μοντέλα κάτι παραπάνω από το φυσιολογικό δεν έχουν..

Το REV A00 είναι από τα πρώτα μοντέλα και η διαφορά φαίνεται στα χρώματα κτλπ συγκεκριμένα μου φαίνεται έχει ένα πιο πράσινο Toning από τα άλλα 2, δεν ξέρω άμα διωρθόνεται με καλιμπράρισμα.. Δεν ασχολήθικα δεν με ένοιαξε EYEFINITY ήθελα να κάνω..

Και για την τιμή επειδή είναι πιο παλια, λιγότερη εγγύηση κτλπ..

Link to comment
Share on other sites

Ναι έκαστη :p

Τα έξοδα αποστολής καλύπτονται από εμένα γιατί δεν ξέρω καν πόσο θα βγεί η αποστολή (μπορεί να είναι 20 μπορεί να είναι 50 ευρώ) και έτσι για να μην τρέχω με τις τιμές (ανεβάζω κατεβάζω) η να μπερδευόμαστε με τους αγοραστές τα βάζω εγώ να τελειώνει η ιστορία..

Και όχι καμία σχέση με τελωνία και τέτοια, η ΕΛΤΑ Θα σε πάρει τηλεφωνο η οτιδίποτε δεν ξέρω πως παει η ιστορία εκεί περα.. επίσης υπάρχει και Tracking όταν δείς όταν μπεί ελλάδα ενδιαφέρσου ξέρω εγώ.. πάρε κανα τηλ για το πότε θα σου έρθει σπίτι..

EDIT : Αλλα θα σου έρθει κανονικά γιατί έχω ξαναπουλήσει και δεν υπάρχει πρόβλημα ούτε λόγος άνχους..

Got you, [MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION] προχωράς με τον [MENTION=235]rayman144[/MENTION] για την A02 και παίζει να επανέλθω για την Α00. Δεν κρατάς σειρά, γιατί δεν είναι για 'μενα και είναι κρίμα να σε καθυστερώ άδικα :)

Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει περιπτωση η Dell A00 στην πορεια να πεσει στα 130ε την παιρνω αμεσα...

Δεν υπονοω οτι δεν ειναι ΟΚ και η τωρινη τιμη της, απλα η κοπελα για την οποια προοριζεται (και της ψαχνω U2311H/U2312HM με βαση το budget της) μεχρι τοσα μπορει να διαθεσει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.