Jump to content



Corsair Hydro H60 (2013 edition) σε CM Haf 932


dirving69

Recommended Posts

Αν σου είπαν έτσι, είσαι ΟΚ. Σε αυτά είναι πολύ άνετοι, γενικώς. Έχω καλή εμπειρία. Αν τελικά πάς, πές μας τι έγινε. Good luck :hi:

Θα ενημέρωσω μιας και θεωρω οτι ειναι σημαντικό να παραθέτουμε τις εμπειρίες μας απο τα καταστήματα που συνεργαζόμαστε :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Πως μου αρέσει που ρωτάνε ολοι εκ των υστέρων αν έκαναν καλη επιλογή...

Μια μολις μερα νωρίτερα να ρώταγες θα σε είχαν κατευθύνει τα τσακάλια εδώ μακριά απο φτηνή έτοιμη υδροψυξη ,εγω προσωπικά δε βρίσκω λίγο χρήσης υδροψυξης γενικώς ,αν το ζητούμενο ειναι η έλλειψη θορύβου και οι καλές επιδόσεις χωρις πολυ μαρούλι...

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Πως μου αρέσει που ρωτάνε ολοι εκ των υστέρων αν έκαναν καλη επιλογή...

Μια μολις μερα νωρίτερα να ρώταγες θα σε είχαν κατευθύνει τα τσακάλια εδώ μακριά απο φτηνή έτοιμη υδροψυξη ,εγω προσωπικά δε βρίσκω λίγο χρήσης υδροψυξης γενικώς ,αν το ζητούμενο ειναι η έλλειψη θορύβου και οι καλές επιδόσεις χωρις πολυ μαρούλι...

sent from mobile

Όπως περιέγραψα και στο 1ο ποστ, η λύση του έτοιμου πακέτου ήταν για μένα η πιο εύκολη λύση αφου δεν έχω τις γνώσεις να ασχοληθώ με τις σαφώς δυσκολότερες σε υλοποίηση custom λύσεις της υδρόψυξης. Ημουν προετοιμασμένος να κανω τους σχετικούς συμβιβασμούς και το ζητούμενο ήταν να μειωθεί κάπως ο θόρυβος που στις πρώτες απαντήσεις φρόντισαν όλοι να μου τονίσουν.:hm:

Link to comment
Share on other sites

Μα δε σου είπε κανεις να πας σε custom υδροψυξη,να πας σε αεροψυχτρα ηταν οι προτάσεις για να δώσεις τα μισά λεφτα ,αλλα anyway,καλωριζικη η καινουργια

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.