Jump to content



Αναβάθμιση από 775


ts0gl1s

Recommended Posts

Γεια σας μετά από αρκετούς μήνες αναμονής το voucher μας πληρώνει και ήρθε η ώρα της αναβάθμισης το υπάρχον σύστημα είναι στη υπογραφή μου και υπάρχει έξτρα το Cooler Master 690 III και υδρόψυξη που θα χρειαστώ λογικά block δεν έχω κατασταλάξει ακόμα ανάμεσα σε intel και amd η χρήση του υπολογιστή είναι για παιχνίδια καμία επεξεργασία βίντεο η φωτογραφίας από παιχνίδια δεν παίζω και κάτι πολλή βαρύ κανένα lol κανένα cod mw3 και ψήνομαι για το ghost

Οπότε έχουμε και λέμε θέλω επεξεργαστή, μητρική ,μνήμες , κάρτα γραφικών , τροφοδοτικό και block για την υδρόψυξη που από ότι βλέπω θα το πάρω από το aquatuning.co.uk για ssd λέω για αργότερα και το μπατζετ μου είναι 600 ευρώ +-50 το κόστος του block είναι εκτός του μπατζετ

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Όλα γίνονται:

1. Τροφοδοτικό CoolerMaster G550M | Skroutz.gr 65€

2. Crucial Ballistix Sport XT 8GB DDR3-1600MHz (BLS2C4G3D169DS3CEU) | Skroutz.gr 70€

3. Επεξεργαστής Intel Core i5-4670K Box | Skroutz.gr 210€

4. Gigabyte GA-Z87-DS3H | Skroutz.gr 90€

5. Κάρτα γραφικών Sapphire Radeon R9 270X Boost 2GB Dual-X OC | Skroutz.gr 185€

ΣΥΝΟΛΟ: 620

Στη θέση σου θα κοίταγα για ελαφρώς μεταχειρισμένη κάρτα γραφικών. Μια gtx 760 μπορείς πλέον να την βρείς με 170-180€.

Link to comment
Share on other sites

Όλα γίνονται:

1. Τροφοδοτικό CoolerMaster G550M | Skroutz.gr 65€

2. Crucial Ballistix Sport XT 8GB DDR3-1600MHz (BLS2C4G3D169DS3CEU) | Skroutz.gr 70€

3. Επεξεργαστής Intel Core i5-4670K Box | Skroutz.gr 210€

4. Gigabyte GA-Z87-DS3H | Skroutz.gr 90€

5. Κάρτα γραφικών Sapphire Radeon R9 270X Boost 2GB Dual-X OC | Skroutz.gr 185€

ΣΥΝΟΛΟ: 620

Στη θέση σου θα κοίταγα για ελαφρώς μεταχειρισμένη κάρτα γραφικών. Μια gtx 760 μπορείς πλέον να την βρείς με 170-180€.

και haswell ready τροφοδοτικο δωσε κατι παραπανω (αν και με μεταφορικα αντικαταβολες βγαινουν αρκετα παραπανω).

Link to comment
Share on other sites

και haswell ready τροφοδοτικο δωσε κατι παραπανω (αν και με μεταφορικα αντικαταβολες βγαινουν αρκετα παραπανω).

Το τροφοδοτικό είναι Haswell compatible Cooler Master: G550M.

Για τα υπόλοιπα, γράφει ότι είναι το budget 600€ -+50€. Μπορεί να τα πάρει από έναν και να μην έχει πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.