Jump to content



ATI radeon HD 4350 1GB


infamousgf

Recommended Posts

καλημερα παιδια, επειδη δεν ειμαι και πολυ ψαγμενος σε αυτα, θα ηθελα να μαθω η καρτα : ATI radeon HD 4350 1GB

ποσο καλη ειναι απο το 1 εως το 10 ?? ρωταει ενας φιλος μου . την εχει για gaming. να την κρατηση η να αλλαξει

?

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα απο 1-10 το Παρά Παρά πολυ 2

Η κάρτα πιθανόν να μπορει να τρέχει πολυ αργά κάποια παιχνίδια με direct x 9

Αρκετα καλα θα τρέχει παιχνίδια 8ετιας δεν πιστεύω πως μπορει να τρέξει παιχνίδια που έχουν βγει μετα το 2006

Επίσης πολυ Πιθανόν γενικα το σύστημα του να μην τραβάει αν είναι πάνω απο 5 χρόνων οπότε και κάρτα γραφικών να αλλάξει σεν θα κάνει και κατι πες μας απο το άλλο αποτελείται το σύστημα του

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια, επειδη δεν ειμαι και πολυ ψαγμενος σε αυτα, θα ηθελα να μαθω η καρτα : ATI radeon HD 4350 1GB

ποσο καλη ειναι απο το 1 εως το 10 ?? ρωταει ενας φιλος μου . την εχει για gaming. να την κρατηση η να αλλαξει

?

Με τι σκέφτεται να την αλλάξει; Διότι αν δεν έχει λεφτά και κοιτάει G610 ή HD6450 π.χ. μάλλον θα απογοητευτεί. Ναι μεν θα είναι ποιο γρήγορες, αλλά ουσιαστικά θα έχει ανέβει 1-2 σκαλιά από το υπόγειο(με λίγα λόγια ακόμα στο υπόγειο των επιδόσεων θα είναι).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.