Jump to content



maximus hero i5 4670k gtx660ti και άλλα...


elk

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
Ε, τωρα με στεναχωρεις

Ειπες 60Ε, και αφου ξεσηκωθηκα, τωρα λες , I'm sorry

Aστο 60Ε shipped , να εχουμε Καλο Πασχα

Τι βαρος μπορει να εχει ενας SSD?

χαχα αυτό δεν το σκέυτηκα, θα τον κάνω και format οπότε θα ελαφρύνει και άλλο....:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6776]elk[/MENTION] για γράψε ένα πόστ με το ενδιαφέρον όλων μας για να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Εγώ το cooler το θέλω πάντως.

επειδή θόλωσα και εγώ λίγο ας ανακεφαλαιώσουμε

4670k "music"

ssd "salaminomachos"

gtx 660ti μαζι με το τροφοδοτικό "shadow knighT"

H100i "Punder"

ddr3 "lupus mortis"

αν δεν αγοραστουν πακέτο οι κάρτες γραφικών θα είναι από αύριο ελευθερες για τους

gtx660ti TOP "Predator 15"

gtx660ti από ebay για "vassilis7"

αν ακυρωθεί κάτι πάει στους επόμενους...

ελπίζω να μην αδικώ κανέναν, κάνω ότι μπορώ με την λιγοστή νοημοσύνη που μου έχει απομείνει...:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

αρχίζει η δυάλιση του υπολογιστή, θα κάνω την δουλειά μου με έναν celeron onboard mini itx σύστημα σε λίγη ώρα οπότε μπορεί να υπάρχει μία μικρή καθυστέρηση στις απαντήσεις....:nerd:

Link to comment
Share on other sites

εμ, ειπες πως δινεις προτεραιοτητα σε ατομα απο θεσσαλονικη, ο Music δεν ειναι θεσσαλονικη ενω εγω ειμαι.

???

Αντε για να μην σου χαλάσω χατίρι σου δίνω την σειρά μου, αποσύρομαι από τον 4670k

Καλοπούλητα Ηλία

Link to comment
Share on other sites

εχμμμμ

λοιπόν έχουμε και λέμε....

το μεταφορικό μου μέσο για Θεσσαλονίκη με πούλησε, οπότε δεν θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη αυτό προέκυψε πριν από 1 ώρα περίπου και ενώ είχα όλα τα πράγματα πακεταρισμένα.... μην έχοντας υπολογιστή (ο παλιός celeron που ανέφερα προηγουμένως δεν λειτουργεί πια) να μπω στο ιντερνετ, κατάφερα όπως όπως να ξεθάψω ένα παλιο σετ q6600 + μητρική ότι να ναι... για να δω τι γίνεται με την αγγελία μου...

ζητώ συγνώμη για όσους ταλαιπώρησα...

η αγγελιά ισχύει κανονικά και τα πράγματα θα τα αποστείλω σε όσους τα θέλουν από εδώ που βρίσκομαι...

το θέμα με τον επεξεργαστή με μπέρδεψε και το λάθος είναι δικό μου.... τελικά σε ποιον να τον δώσω και εγώ δεν ξέρω..

η Οθόνη 39" αποσύρεται από την αγγελία , δεν μπορώ να βρω την βάση της και το κουτί της... και αποφάσισα να την κρατήσω ζητώ συγνώμη...

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον για τον SSD, άμμεσα, αύριο κιόλας. Είμαι απο Θεσσαλονίκη, εάν ισχύει ακόμη η προτεραιότητα της εντοπιότητας :)

δεν ισχύει πλέον δεν μπορεσα να φτάσω θεσσαλονίκη..... είμαι ακόμη στο Καρποχώρι...

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερον για

coolermaster elite 430

corsair gs800

H100i corsair watercooling

ειμαι θεσσαλονικη

το κουτί και το τροφοδοτικό είναι δικά σου.... αν τα θέλεις... το h100i είναι κρατημένο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.