Jump to content



κατασκευη γραφειων-βασεις οθονων για internet cafe


pitbullman

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply
]Πες την κουμπάρα να σου παρει μια καλή μηχανή ρε συ... :hehe:

Πάλι τα γυαλιά μου έψαχνα κάποια στιγμή!

δικιο εχεις!! ειναι κατι που εχει παρατηρησει ο φιλος seafalco αρκετο καιρο πριν ,και φοβουμενος μην παρεξηγηθω το προτεινε σε pm και τον ευχαριστω γιαυτο οσο και για το ηθος της "παρατηρησεις" του.

Η κουμπαρα ειναι η γυναικα μου απλα την αναφερω κουμπαρα ως προς τον κουμπαρο για πλακα απτη λαικο χιουμοριστικο στοιχακι .... :p:p:laughing:

Σε επομενη κατασκευη θα βελτιωθει η ποιοτητα των φωτο :sorry:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο για την κατασκευη , οταν κατι το φτιαχνεις με μερακι , ειναι καταδικασμενο να βγει ωραιο :woot::woot:

μαστορα να σε ρωτησω . αυτες οι βασεις στηριξης των οθονων , ειναι καλες ? ειναι 2πολου αξονα ? μηπως ξερεις το μεγιστο βαρος που σηκωνουν ?

Link to comment
Share on other sites

μπραβο για την κατασκευη , οταν κατι το φτιαχνεις με μερακι , ειναι καταδικασμενο να βγει ωραιο :woot::woot:

μαστορα να σε ρωτησω . αυτες οι βασεις στηριξης των οθονων , ειναι καλες ? ειναι 2πολου αξονα ? μηπως ξερεις το μεγιστο βαρος που σηκωνουν ?[/QUOTE]

το αν ειναι καλες θα το δειξει ο χρονος απλα ειναι οι πιο φθηνες που βρηκα και εψαχνα αρκετο καιρο οσο για τα υπολοιπα δες ιδιας ομασι :hehe:

Υπολογιστες :: Περιφερειακά Η/Υ :: Βασεις Οθονης :: Roline Βαση Τοιχου Οθονησ 8kgr 2 Σημειων Στηριξησ 17.99.1121

Link to comment
Share on other sites

το αν ειναι καλες θα το δειξει ο χρονος απλα ειναι οι πιο φθηνες που βρηκα και εψαχνα αρκετο καιρο οσο για τα υπολοιπα δες ιδιας ομασι :hehe:

Υπολογιστες :: Περιφερειακά Η/Υ :: Βασεις Οθονης :: Roline Βαση Τοιχου Οθονησ 8kgr 2 Σημειων Στηριξησ 17.99.1121

ουυυυ τζαμπα πραμα , δεν το χα στα σχεδια μου , αλλα οταν το ειδα στις φωτο σου, μου γυαλισε , ισως χτυπησω μια μπας την ανεβασω στον τοιχο την δικη μου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.