Jump to content



κατασκευη γραφειων-βασεις οθονων για internet cafe


pitbullman

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

όσο ωραίες,είναι οι φωτογραφίες των κατασκευών, η δημιουργία !! αν δεν είναι λειτουργικές για τη άνεση του πελάτη, να κλειση 8αρω μπορεί?? εσύ λες ότι έχεις ύψος 1.85 και σε βολεύει, έκανες έρευνα βολεύει στους άλλους ???.......

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις ψιλο-άσχετες αν επιτρέπεται:

1. Έχει μέλλον η επιχείρηση και αξίζει τέτοια επένδυση; Γιατί η εντύπωση που είχα είναι οτι τα νετ καφέ αργοσβήνουν. Μακάρι βέβαια να ισχύει το αντίθετο στην περίπτωσή σου

2. Ήσουν παλιότερα ναυτικός -επισκευές;

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις ψιλο-άσχετες αν επιτρέπεται:

1. Έχει μέλλον η επιχείρηση και αξίζει τέτοια επένδυση; Γιατί η εντύπωση που είχα είναι οτι τα νετ καφέ αργοσβήνουν. Μακάρι βέβαια να ισχύει το αντίθετο στην περίπτωσή σου

2. Ήσουν παλιότερα ναυτικός -επισκευές;

σαν τρίτος να σου απαντήσω για το πρώτο ?(περιμένοντας κ εγώ την απάντηση του επαγγελματία )

εχω δουλέψει σε Αθήνα και επαρχεία

αναλογα που είσαι σαν περιοχή (πόλη κωμόπολη περιοχή ) , ποιο είναι το target group σου και τι παροχές έχεις

οι μεγάλες αλυσίδες κλείσανε τα μαγαζιά τους γιατί ενώ οι πάροχοι μείωσαν τις τιμές τους σταδιακά ,ενώ ενας καλός υπολογιστής ηταν ποιο προσιτός με το χρόνο (το βασικό είναι η σύνδεση στο νετ αλλα και αυτό μετράει εν μέρει ) δεν εξελίχθηκαν σε παροχές τους και έμειναν ίδιες σε ίδιες τιμές (μέχρι να είναι αργά ), Ετσι έμπαινες σε καταστήματα με 50 pc και είχες 20 πελάτες (που κάποτε περιμένανε για να κάτσουν τόσοι).

Αυτός που πήγαινε με τους φίλους του παλιά για να παίξουν ολοι μαζί παρέα (χαβαλέ κτλπ) πάει και τώρα εστω και ποιο αραιά , είναι έξοδος και διασκέδαση οπως ο κινηματογράφος κτλπ .Αν ο χώρος τώρα δεν τον εμπνέει να κάτσει θα πάει είτε αλλού είτε θα κάτσει σπίτι του .

Επίσης υπάρχουν και αυτοί που είναι περιστασιακοί πελάτες (απο φοιτητές-τουρίστες μέχρι αυτούς θέλουν να παίξουν ποκερ κτλπ αλλα για διάφορους λόγους δεν το κάνουν απο το σπιτι) π ου στην ουσία σου παρέχουν εναν εξτρα πελάτη τακτικό και μη

γιατί οκ δεν ευκαιρεί ενα pc σε όλους (αν των τραβήξεις γίνετε και τακτικός πολλές φορές )

τώρα αν στις παροχές σου έχεις καφέ κτλπ , ξεχωριστούς χώρους (ποιο πριβε να μην έχει βαβούρα ) , καθαρά μηχανήματα- χώρο και βοηθάς τον πελάτη θα σε προτιμήσει (έναντι του ανταγωνισμού ) _

στα περισσότερα μαγαζιά είχες -έχεις εναν ταμία που η δουλειά του είναι απλά να παίρνει λεφτά ,να κάνει reboot άντε να ξεκολλά κανα παιχνίδι

επίσης προσωπικά θεωρώ οτι είναι επιχείρηση ευκαιρίας και οχι μιας ζωής , επενδύεις εισπράττεις και πριν την αρχή τις κοιλιάς πας παρακάτω για κάτι άλλο

οι περισσότεροι "επαγγελματίες " έβγαλαν χρήματα και τα έφαγαν για μια καλή ζωή με αποτέλεσμα στο τέλος να μείνουν με την χαρά και να τους φταίνε τα πάντα πέρα απο τα λάθη τους . Οταν δε αυτοι είχαν 2-3-5 μαγαζιά και το μονο που είχαν δώσει είναι λεφτά (και απλά περίμεναν να πάρουν πίσω)

ΟΝ ΤΟΠΙΚ

αν δεν το έχεις κάνει υπολόγισε να βολεύει στην ιδανική στάση του σώματος , παράδειγμα http://www.tex.unipi.gr/undergraduate/ergasies/ergonomia/pc2.pdf

κάνεις που κάνεις δουλειά με μεράκι να έχεις καλά αποτελέσματα

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα μια βοηθεια!εγραφα πριν μια απαντηση και περασε αρκετη ωρα γιατι ηταν αρκετα μεγαλη με φωτογραφιες κλπ και με το που πηγα να κανω καταχωρηση με ειχε κανει logout και χαθηκαν ολα ειναι η δευτερη φορα που το παθαινω και δεν ειναι οτι καλυτερο ειδικα στις αγιες μερες που διανυουμε υπαρχει καποια ρυθμισει για το χρονικο οριο συνδεσεις η καποιος τροπος ωστε να μη γινετε αυτο και αναγκαζομαι να γινομαι γιαννακης(spammer) σπαζοντας κατι που μπορω να πω σε ενα post να το κανω σε 10

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=30632]pitbullman[/MENTION] καταρχήν εύγε για τη δουλειά σου :)

Για το θέμα του log out μήπως όταν έκανες log in δεν είχες τσεκάρει το κουτάκι παρακάτω (αυτόματη σύνδεση);

attachment.php?attachmentid=61624&stc=1&d=1397391364

[attach]61624[/attach]

post-20975-1416078328,3039_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

παμε παλι απο την αρχη vasi αυτο που εγραψα δεν ειναι οτι σχεδιαστηκαν για να βολευουν προσωπικα εμενα αλλα οσο αναφορα τα ποδια οσο πιο ψηλος εισαι τοσο πιο δυσκολα βολευεσε σε τυποποιημενα γραφεια.οσο για την ερευνα πρωτον γινεται με την παρατηρηση οσο περιεργο και αν σου φαινετε αν παρατηρησης της δικιες σου συνηθειες και τροπο λειτουργειας και μετα επεκταθεις και στους γυρω σου θα δεις ενα κοινο μοτιβο και ας μην εχεις καμμια επιστημονικη-ακαδημαικη-εμπειρικη γνωση.αν αυτο δεν ειναι αρκετο που συνηθως δεν ειναι λογω ανασφαλειες αμα googlaris ανατομικες μελετες ανατομια γραφειων και γενικα για οτι θες να κατασκευασεις με μια πιο εμπεριστατομενη αποψη βρισκεις παπαδες

xontolidis1_0.jpg
office.jpg
imagesCA7N9LSS.jpg

οπως ειδα στην πορεια αφου σβηστηκαν αυτα που εγραφα ποσταρε ο panosx και τον ευχαριστω το λινκ

τωρα οσο αναφορα για το 8ωρο 10ωρο 12ωρο κλπ πιο σημαντικος παραγοντας πιστευω οτι ειναι το οικονομικο κομματι πλεον παρα η ανεση

Link to comment
Share on other sites

@pitbullman καταρχήν εύγε για τη δουλειά σου :)

Για το θέμα του log out μήπως όταν έκανες log in δεν είχες τσεκάρει το κουτάκι παρακάτω (αυτόματη σύνδεση);

attachment.php?attachmentid=61624&stc=1&d=1397391364

[attach]61624[/attach]

μαλλον ναι ευχαριστω karmen

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια από μένα για τις κατασκευές σου.

Συγχαρητήρια επίσης για το ότι πιάνεις εργαλεία στα χέρια σου,και κάνεις κόπο να τα φτιάξεις,και δεν καταφεύγεις στην εύκολη λύση του ετοιματζίδικου, που συνήθως ακολουθείται και από αμφίβολη κατασκευή.

Από μένα πολύ καλές και μακροχρόνιες δουλειές

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις ψιλο-άσχετες αν επιτρέπεται:

1. Έχει μέλλον η επιχείρηση και αξίζει τέτοια επένδυση; Γιατί η εντύπωση που είχα είναι οτι τα νετ καφέ αργοσβήνουν. Μακάρι βέβαια να ισχύει το αντίθετο στην περίπτωσή σου

2. Ήσουν παλιότερα ναυτικός -επισκευές;

fantoma οι ερωτησεις σου δεν εχουν σχεση με καθεαυτου το post που ειναι το κατασκευαστικο κομματι καποιων πραγματων οπως και ο ιδιος διαπιστωνεις, αλλα θα χαρω να σου απαντησω τα εξης τα οποια μπορει να χαρακτηριστουν κουραστικα η στην καλυτερη ασχετα

Αυτη τη στιγμη πες μου τι εχει μελλον? Ο ιδιωτικος τομεας (αγγελιες εργασιας)?τα πρατηρια αρτου και esspreso bar που τουλαχιστον εδω στην πατρα εχουν ανοιξει ανα 100m ?Tα εστιατορια οι καφετεριες οι πιτσαριες τα ενεχυροδανειστηρια κλπ κλπ?η' το ονειρο 11 εκατομμυριων ελληνων το δημοσιο?Σαφως και αυτα που ρωταω δεν σημαινει οτι ειναι ολα μαυρα αλλα σαφως ειναι παρα πολλυ δυσκολα.

Τωρα αν θα εχει μελλον η επιχειρηση μου η' ποσο μελλον θα εχει και ποσο ποιοτητικο η' κερδοφορο θα ειναι δεν το ξερω να στο απαντησω ,αυτο ομως που ξερω ειναι, οτι αν εισαι επαγγελματιας (και η λεξη επαγγελματιας σηκωνει μεγαλη κουβεντα απο μονη της) σε αυτο που κανεις οσο μεγαλο η μικρο ειναι αυτο, θα εχεις ενα μεροκαματο και θα μπορεσεις να επιβιωσης κατι που ειναι και το ζητουμενο στην περιοδο που διανυουμε.

Οντως τα internet cafe αργοσβηνουν αλλα δεν ειναι πρωνομιο μονο της συγκεκριμενης επιχειρησης

οπως και πιστευω οτι καποια στιγμη θα εξαλειφθουν η' θα εχουν τελειως διαφορετικη μορφη η' φιλοσοφια τουλαχιστον κατι που εχει συμβει σε παρα πολλα επαγγελματα η' επιχειρησης κατα καιρους.

οχι δυστυχως δεν ισχυει το αντιθετο στην επιχειρηση μου σε σχεση με τα παλιοτερα [καλα] χροννια αλλα ειμαι καλυτερα σε σχεση με αντοιστιχες παρομιες επιχειρησης.Αλλα αυτο που οφειλω στον εαυτο μου αλλα και στην επιχειρηση μου αν θελεις ειναι να μην μεινω αμετοχος σε ολο αυτο και να προσπαθησω να προσφερω ποιοτητα υπηρεσιων και εξοπλισμου ωστε να δικαιολογουν στο πελατη μου εστω και το 1 ευρω που θα μου αφησει συνειδητα η' υποσυνειδητα οτι αξιζε σε σχεση με καπου αλλου.Αυτο που ξεκινησα με τα γραφεια και τις βασεις ειναι ενα κομματι απο την αλλαγη φιλοσοφιας στον τροπο λειτουργειας της επιχειρησης μου που δεν ειναι του παροντος.

ΕΠΕΝΔΥΣΗ θα ηθελα να μαθω για τι επενδυση πιστευεις οτι εχει γινει? γιατι ειμαι σιγουρος οτι η απαντησει σου θα με φτιαξει με 1000.Σιγουρα η μεγαλυτερη επενδυση εχει γινει σε φαια ουσια, προσωπικο και σωματικο κοπο και λιγοτερο σε χρηματα σε συκριση παντα με το τελικο αποτελεσμα(κατα τη γνωμη μου-αισθητικη μου).Καταρχας λατρευω την δουλεια μου και παντα την βλεπω σαν πελατης απο την πρωτη στιγμη που την εστησα με ενα διαρκες ερωτημα να πλανατε στο κεφαλι μου, για ποιο λογω να ερθει ο αλλος ?τι εχω καλυτερο ?η' πως μπορει να γινει καλυτερο κατι?η' τι πρεπει να αλλαξω και γιατι? οταν λοιπον αυτα τα ερωτηματα με οδηγησαν σε καποιες αποφασεις (καλως η' κακως αυτο θα δειξει) ειδα οτι αυτο που ηθελα δεν υπαρχει και ακομα χειροτερα για να δημιουργηθει απο καποιους η επενδυση θα ηταν πολλυ μεγαλη τοτε σκεφτηκα να επενδυσω στον ευατο μου που κατα καιρους σε αλλα θεματα εδωσε ικανοποιιτικα δειγματα και παραθετω

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0186-Copy.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0188-Copy.jpg

φωτιστικο κουζινας 35w με ψυχρα led απο inox καθρεπτη με μαυρο plexi μηκος 180 και πλατος 70

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0191-Copy.jpg]

διαχωριστικο ντουζιερας απο inox πλαισιο και plexi 10mm που τοτε τα 2m υψος εκαναν 1000 ευρω και μενα ειναι 2.30 m και επενδυση 180 ευρω

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0193.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0194.jpg

νιπτηρας που φτιαχθηκε με τα ιδια πλακακια που φτιαχθηκε ο παγκος και κατασκευαστηκε inox συφωνι με σωληνα plexi εσωτερικα ωστε να περναει ledotaineia και να ειναι αδιαβροχο επενδυση 50 ευρω

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0196.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0195.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0197.jpg

κεντρικη εξωπορτα απο γυαλι και εμποτισμενη ξυλεια με παρακεντρο ανοιγμα επενδυση κατω απο 300 ευρω

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0190-Copy.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0189.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0198.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0185-Copy.jpg

Η κατασκευες ειναι το χομπυ μου ειναι αυτο που με βγαζει απο την καθημερινοτητα ,μου δινει ευχαριστηση και αισιοδοξια και κανει τον χτυπο του ρολογιου να παγωνει για μενα .Οποτε ναι αυτη η επενδυση μου ικανοποιησε 2 πολλυ αγαπημενα πραγματα την αναγκη της δουλειας μου και το χομπυ μου.Οποτε θεωρω οτι το κοστος δεν ηταν απαγορευτικο.

Τωρα δεν ξερω γιατι ρωτας αν ημουν ναυτικος-επισκευες αλλα αν αποτυχουν ολα αυτα μαλλον θα γινω μιας και το μουσι το εχω ετοιμο

Link to comment
Share on other sites

Aφου εκατσα που εκατσα ας ποσταρω και ενα μικρο update

στην προηγουμενη συναρμολογηση των καλωδιων κολησα καλωδια στα butoon αλλα ειδα οτι ζεστενοταν πολλυ η επαφη και ψιλοχαλαρωνε οποτε πηγα και αγορασα ακροδεκτες και ακολουθησα καινουργια τακτικη στην συναρμολογηση του button

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0171.jpg

εφαρμοζα καλαι στον ακροδεκτη και το καλωδιακη κολιοταν στον ακροδεκτη γιατι ειναι πολλυ ψιλο και μονο με την πιεση των ακροδεκτων δεν θα κραταγε για πολλυ

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0172.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0169.jpg

και ολοκληρωμενο μετα απο τις κολησεις και τα 3 ειδων σε διατομη θερμοσυστελωμενα

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0168-Copy.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0170.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0162.jpg

και εδω τελειωμενα ολα

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0174.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0175.jpg

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0173-Copy.jpg

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0167-Copy.jpg

και για τον φοβο των ιουδαιων ή την αποφυγει του νομου του merfi εγινε και το test drive που την τιμη της δοκιμης να πατησει το button ειχε ο 3,5 χρονων γιος μου που χεστ..κε απο την χαρα του μολις ειδε και αναψε το led

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0166.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0165-Copy.jpg

Υ.Γ:το σκυλι που φενεται στο προηγουμενο ποστ το αγορασα :jump1::yes2::jump:

Link to comment
Share on other sites

καλως 'η κακως φτασαμε στο προτελευταιο post και λεω προτελευτευταιο γιατι τελευταιο θεωρω πως πρεπει να ειναι ολα αυτα τοποθετημενα στη θεση τους και στο μαγαζι.

με συνοπτικες διαδικασιες συναρμολογηθηκαν ολες οι βασεις με τα button και τα led

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0201.jpg

και αφου απο χθες ειχε καταφτασει αυτο το πακετακι με τις βασεις

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0202.jpg

αρχισε η τελικη συρναμολογηση αλλα προεκυψε ενα θεμα με τις 2 κατω allenοβιδες των βασεων της οθονης που οπως φαινεται απο την επομενη φωτο ειναι αρκετα χαμηλα για να φτασει γαλλικο κλειδι για το παξιμαδι ασφαλειας και η κοιλοδοκος αρκετα μικρη για τις γαιδουχεραρες μου για να πιανω το παξιμαδι με τα δαχτυλα

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0204.jpg

και οπως το ρητο λεει: ''Για καθε λυση βρες αλλο προβλημα'' η λυση δοθηκε με ενα ανορθοδοξο αλλα παρα πολυ αποτελεσματικο τροπο με ενα εργαλειο που η φυση μας εχει προικισει αλλα εχει αποκτησει κακο ονομα απο αλλες χρησης ......τι ειναι?????

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0203.jpg

και ναι φιλοι μου το κοινος ονομαζομενω κ....δακτυλο με λιγη μονωτικη ταινεια τυλιγμενη αναποδα (η κολλα απτην εξωτερικη πλευρα) ηταν αρκετο για να πιασει το παξιμασι ασφαλειας και να συνεχισω με το γερμανοπολυγωνο οποτε

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0205.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0209.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0208.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0207.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0213.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0217.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0215.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0214.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0212.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0211.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ευρηματικότητα και με δάχτυλο! ;)

Γέλασα με το ανθυπονοούμενο! :)

Αλλά αν στο μέλλον χρειαστείς κάτι ανάλογο μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάτι τέτοιο:

ashampoo-snap-2014-04-14-00h25m54s-003-11561.png

Είναι από τον κατάλογο της Cedore 2013 -2014 γενική κατηγορία, σελίδα 129

Gedore Tools | Catalogs

Το αριστερό είναι με μαγνητική συγκράτηση, το δεξιό συγκρατεί tο παξιμάδι μεταξύ του μικρού μπλέ κώνου και του μαύρου στελέχους.

Εγώ τα είχα βρεί στο Γεραλίδη στην Σπύρου Πάτση /Αθήνα.

Πολύ εξυπηρετικά !

Αλλά θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις και κάποιο μυτοτσίμπιδο , ή ακόμα καλύτερα μια μπροσέλα με ανάστροφη "κίνηση" (όταν την αφήνεις σφίγγει) Κάτι σαν αυτήν:

Ideal-Tek SA | High Precision Swiss Tweezers

Μπορείς να βρείς στα εργαλειάδικα, η και σε μικροεργαλειάδικα για χρυσοχόους ρολογάδες κλπ, εγώ τις είχα πάρει από τον Πιόκο στην πλατεία Κλαυθμώνος .

Καλή συνέχεια και ταχεία ολοκλήρωση !!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Επιτελους φτασαμε στο τελευταιο post.Σε αυτο το σημειο θα ηθελα να ευχαριστησω το thelab για το βημα και ολους εσας για τα σχολια σας.Προπαντων ομως ενα ευχαριστω στην Ιωαννα(η γυναικα μου που βιωσε ολη την διαδικασια στο σπιτι) τον Τακη (κουμπαρος μου και ο ηλεκτρ/γος μου που εχει ακουσει και βοηθησει σε οσες "ανωμαλες" κατασκευαστικες φαντασιωσεις εχω) τον Λευτερη (ανεκτιμητως συνεργατης) και τελευταιο αλλα καλυτερο το αστερι μου Θεοφιλος(την καλυτερη παρεα που εχω και το καλυτερο φιλτρο και πηγη επνευσης σε αυτους τους μαυρους καιρους που διανυουμε). οι πρωτες φωτο ειναι απο πριν

576432_10151286860757299_1066959614_n.jpg
407254_10151286860442299_1102719788_n.jpg
406662_10151286860262299_181422182_n.jpg
399352_10151286860742299_234894379_n.jpg
381981_10151286860267299_288851566_n.jpg
380661_10151286860767299_1395798259_n.jpg
148600_10151286860272299_1441722199_n.jpg
68143_10151286860832299_851984946_n.jpg
65021_10151286860482299_1099814211_n.jpg

και μετα εγινε ετσι ....

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0220.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0221.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0222.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0225.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0224.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0226.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0228.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0231.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0230.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0229.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0235.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0234.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0240.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0244.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0245.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0243.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0242.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0241.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0246.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0247.jpg

με αυτο το βυσμα ηχου παιρνω 12vdc απο το τροφοδοτικο και αναβει το led φωτισμου της βασεις οταν δουλευει το pc

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0248.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0250.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0251.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0253.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0257.jpg
ThetaEpsilonOmicronPhiIotaLambdaOmicronSigma-LambdaEpsilonUpsilonTauEpsilonRhoEtaSigma-TauAlphaKappaEtaSigma-NuIotaKappaOmicronSigma.jpg
TauAlphaSigmaOmicronSigma-ThetaEpsilonOmicronPhiIotaLambdaOmicronSigma.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0259.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0258.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0256.jpg
kappaomicronupsilonmupialpharhoomicronsigmaf-kappaomicronupsilonmupialpharhoalpha.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0262.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0264.jpg
LambdaOmicronGammaIotaSigmaTauIotaRhoIotaOmicron.jpg
LambdaEpsilonSigmaNuAlphaGammaIotaNuEpsilonIotaMuAlphaLambdaAlphaKappaIotaAlpha.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0267.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0269.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0268.jpg

Ισως να εχουμε και συνεχεια καποια στιγμη τι λετε ?????

Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0238.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0239.jpg
Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0236.jpg

keep watching .......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Τάσο, απλά ... respect! ! :clap:

Να χαίρεσαι τη "τρέλα" σου, και τους ανθρώπους σου !

Αλλά πιο πολύ να χαίρεσαι το .... (:))...."καταγραφικό" σου !

Να μεγαλώσει, γερός και δυνατός και να τον δείς όπως ... επιθυμεί! :D

Όσο για τη συνέχεια ... :whistle2:

Αμήν και ... γρήγορα! :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.