Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

[MENTION=129]Chosen[/MENTION] οκ, δεν το θέλω και ΣΗΜΕΡΑ :p

Αν έχετε κάνα νεότερο, μου λέτε.. θα κοιτάω μπας και το πάρω κι από κάνα έλληνα που δεν το θέλει..

Εχω μια που λήγει σε 175 λεπτά. Αν είσαι οκ πες μου να στη στείλω

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν την θες, ευχαρίστως.. :inlove:

Απλά έχω μια-δυο απορίες: α) για ελλάδα, το παίρνουμε μέσω γερμανίας; Τι κάνω με το που λάβω την πρόσκληση;

β) θέλει πληρωμή άμεσα; Αν λήγει σε 175 λεπτά, προλαβαίνω νομίζω να βάλω λεφτά στο λογαριασμό της κάρτας μου ε; Ή απλά λες πως ενδιαφέρεσαι για να σταματήσει το χρονόμετρο κ πληρώνεις πιο μετά;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν 7-8 χώρες στην Ευρώπη που στέλνουν. Η Γερμανία ειναι μέσα σε αυτές όπως επισης Αγγλια κλπ. Αν έχεις γνωστό σε κάποια απο αυτές προχώρα. Θα σου έρθει η πρόσκληση στο email που θα δηλώσω εγω (και που μου έχεις δώσει φυσικά) και πρέπει να μπεις στο site της χώρας όπου θα ταχυδρομηθεί το τηλέφωνο, πχ αν σκοπευεις να το στείλεις Γερμανία θα μπεις στο OnePlus.net/de και θα κανεις εκει την παραγγελία. Για την καρτα τώρα δε ξέρω, εγω πληρωσα μεσω paypal. Αν είσαι οκ στείλε μου email address να σου την στείλω :jump1:

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον [MENTION=31928]dirving69[/MENTION] ιδιαιτέρως για την πρόσκληση!!

Guys οι υπόλοιποι πώς το παραγγείλατε;;; Μέσω Γερμανίας με mailboxde;; [MENTION=129]Chosen[/MENTION]??

Ρωτάω μπας και μου έρθει κ γρήγορα...

:jump1:

Link to comment
Share on other sites

by myphone:

έκανα ότι στο 2ο ποστ εκτός από το να παίξω με την IP... δούλεψε κανονικά.. μέσω Mailboxde.com :clap:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αντε να λήξει πια αυτό με τις προσκλήσεις...δεν είναι δα και το τεχνολογικό θαύμα.

Δε νομίζω οτι ειναι κακό να δίνονται προσκλησεις απο τη στιγμή κάποιοι το θέλουν και δε μπορουν να το αποκτήσουν προς το παρόν με άλλο τρόπο. Το αν κάποιους ενοχλεί ο τρόπος που διάλεξε η εταιρεία να προωθήσει το προιόν της είναι κατι που είναι εντελώς υποκειμένικό. Παρόλα αυτά ο στόχος της προφανώς και έχει επιτευχθεί...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα και εγώ να με έχετε στα υπόψιν για πρόσκληση τις επόμενες μέρες γιατί θα αγοράσω ένα για φίλο.. Ακολουθώ τη διαδικασία με τη διεύθυνση στη Γερμανία που δείξατε πιο πίσω;

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μερικες μερες να πω οτι το τηλεφωνο ειναι αρκετα καλο.

Εξακολουθω να μην εντυπωσιαζομαι απο την αλλαγη snap600-->801. Περα απο τα benchmarks... σε καθημερινη χρηση ιδιο μου φαινεται.

Μπαταρια δεν μπορω να πω γιατι το σκαλιζω πολυ, λιγο το asphalt κλπ κλπ ... μερα ολοκληρη ΔΕΝ το εχω αφησει να μου βγαλει.

Εντυπωσιαζομαι ομως απο το wifi. 3 τοιχους και πιανει μια χαρα. Εφαμιλλο του note tablet και οταν το G pro ετρωγε πολλα ζορια.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]63743[/ATTACH]

Γύρισα από διακοπές και ήρθε και η δεύτερη γυάλινη ζελατίνα. Ελπίζω να κρατήσει περισσότερο από την πρώτη.. :/

Εδιτ: δεν κράτησε.. Έσπασε κιόλας..!

20€ για ζελατινες που κρατάνε μια μέρα.

Φοράω αυτό το Tempered Glass στο Galaxy Note 3 N9005 και δεν έχει πάθει τίποτα μέχρι τώρα..

Link to comment
Share on other sites

παραγγελια πεμπτη 28-08-14

Subtotal €299.00

Shipping & Handling €4.99

Grand Total €303.99

Grand Total to be Charged €303.99

processing μεχρι σημερα το πρωι 7 η ωρα 02-09-14

Mailboxde.com | Inbound Shipment 10 η ωρα σημερα και COMPLETE στην ONEPLUS καπακι

Mailboxde.com | Tax invoice for the received payment 11 η ωρα σημερα

παραμενει READY TO SEND στην γερμανια με ups standard 19,78 εξοδα - (20,58 στο paypal)

324,57 ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΞΟΔΑ

BILLING ADDRESS σπιτι μου οπως τα στοιχεια του paypal

SHIPPING ADDRESS Mailboxde.com e.K. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΗΜΟ, ID ΧΧΧΧΧ

Mailboxde.com e.K. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΗΜΟ, ID ΧΧΧΧΧ

Zittau, 02763

Germany

T: +49 3583 8355148

Link to comment
Share on other sites

Φοράω αυτό το Tempered Glass στο Galaxy Note 3 N9005 και δεν έχει πάθει τίποτα μέχρι τώρα..

Παίζει ρόλο και τι θήκη έχεις και που κινείσαι με τη δουλειά.. Και γω στο γραφείο μια χαρά είμαι ούτε που κινούμαι και δεν με ενοχλεί το μέγεθος του κινητού μου. Με το που πίσω σε βιομηχανία αμέσως στην τσάντα πλέον..

Link to comment
Share on other sites

παραγγελια πεμπτη 28-08-14

Subtotal €299.00

Shipping & Handling €4.99

Grand Total €303.99

Grand Total to be Charged €303.99

processing μεχρι σημερα το πρωι 7 η ωρα 02-09-14

Mailboxde.com | Inbound Shipment 10 η ωρα σημερα και COMPLETE στην ONEPLUS καπακι

Mailboxde.com | Tax invoice for the received payment 11 η ωρα σημερα

παραμενει READY TO SEND στην γερμανια με ups standard 19,78 εξοδα - (20,58 στο paypal)

324,57 ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΞΟΔΑ

BILLING ADDRESS σπιτι μου οπως τα στοιχεια του paypal

SHIPPING ADDRESS Mailboxde.com e.K. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΗΜΟ, ID ΧΧΧΧΧ

Mailboxde.com e.K. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΗΜΟ, ID ΧΧΧΧΧ

Zittau, 02763

Germany

T: +49 3583 8355148

Μια ερωτησούλα γιατί έχω αγχωθεί λιγάκι με το δικό μου (επίσης μέσω mailboxde.com).

Μπορείς να παραθέσεις τα στάδια απο το DHL tracking number που σου έστειλε η OnePlus?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.