Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

Τι είναι αυτό το FlowHome Launcher που δίνουν στο giveaway; Καλό; Ξέρουμε;

 

Άλλο είδος homescreen.. πρέπει να μοιάζει λίγο με windows phone με τα tiles. Δεν το έβαλα επειδή είναι beta, οπότε δεν το θεωρώ "προνόμιο" που μου το δίνουν. Πιο πολύ για διαφήμιση το κάνουν.. 

Μην το δοκιμάσετε. Μία αποτυχία είναι και κολλάει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μούφα είναι παιδιά, το τρίτο τρίμηνο του 2015 είναι να βγεί, επειδή δύο μερες τώρα έψαχνα διάφορα για το κινητό και εν τέλει έγινε η αγορά εχθές, το είχα διαβάσει σε 2-3 άρθρα.

 

Άρθρο

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς θέμα με την φόρτηση; Μου το έκανε πριν κανα μήνα και ξαναρχησε στο ακυρο πάλι.

 

Ενω το εχω με μαμα φορτιστη και καλωδιο, ανοιγοκλεινει η φόρτιση μόνη της.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε ένα invitation, αν ψάχνεται κανείς με το OPO. Δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς παίζει με το expiration, το email που μου ήρθε λέει:

 

INVITE CODE ΧΧΧΧ-ΧΧΧΧ-ΧΧΧΧ-ΧΧΧΧ
 One - 64 GB Sandstone Black
FROM system
EXPIRES 1 day(s) after claiming.
Once you claim this invite a unit will be reserved for you for 1 day(s).

 

Απαντήστε εδώ με mention για μένα (για να έρθει η ειδοποίηση). First come, first serve*, αρκεί να το χρησιμοποιήσετε.

 

*Υπάρχει περίπτωση να δωθεί προτεραιότητα σε άτομα που διαθέτουν φωτογραφικό υλικό του SLN σε compromising positions.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το πουλάω αν τελικά ισχύει κάτι τέτοιο. Αν ήθελα να μου φτιάξει Ρομ η opo θα είχα την χρωματιστή Ρομ. Έλεος, δεν μου κάθεται ένα κινητό σωστό για τρία χρόνια πρέπει να έχει ένα σκασμο κουσουρια..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η προθεσμία για lollipop είναι 3 Φλεβάρη.

Στο φορουμ της Oneplus One, αναφέρουν ότι τελικά θα είναι cyanogen, απλά έχουν προσλάβει και ένα έξτρα γκρουπ προγραμματιστων για να φτιαξουν δική τους pure Android rom. (και καλά κάνουν με αυτά που τους κάνει η κωλο cyanogen)

Έγινε επεξεργασία από Vadergr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για την δική τους Ρομ μόνο όχι για cm. Μέχρι η lg έχει βγάλει lolipop και εμείς περιμένουμε από την cm. Υποτίθεται ότι θα είχαμε άμεσα αναβαθμίσεις. Έχω αρχίσει να τους τα μαζεύω. 4η γυάλινη ζελατίνα αλλαζω. Είναι τεράστιο ακόμα και μετά από έξι μήνες δεν μπορώ να το συνηθισω. Σπύρο η xiaomi περιμένει την cm για το miui, φεξε μου και γλυστρισα δηλαδή..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να είμαι ειλικρινής, δεν καίγομαι για την lollipop αφού το xposed δεν παιζει ακόμα.

Η 44s είναι εξαιρετική και με αυτήν θα μείνω μέχρι την επίσημη lollipop.

Αν αργήσει να έρθει θα βάλω κάποια σταθερή custom.

Λίγη υπομονή πάντως, θα βγει επίσημη lollipop.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για την δική τους Ρομ μόνο όχι για cm. Μέχρι η lg έχει βγάλει lolipop και εμείς περιμένουμε από την cm. Υποτίθεται ότι θα είχαμε άμεσα αναβαθμίσεις. Έχω αρχίσει να τους τα μαζεύω. 4η γυάλινη ζελατίνα αλλαζω. Είναι τεράστιο ακόμα και μετά από έξι μήνες δεν μπορώ να το συνηθισω. Σπύρο η xiaomi περιμένει την cm για το miui, φεξε μου και γλυστρισα δηλαδή..

 

Kαλα τα άλλα, αλλα τι δουλεια εχει το glass protector και το μεγεθος;

 

Τι ακριβως "τους μαζευεις" δηλαδη; Οτι πηρε το g3 lollipop πριν απο μας; So what;

Θα την παρεις εσυ ενα μηνα μετα, και τι εγινε; Θα σε κοροιδευουν τα παιδακια στο σχολειο;

 

#1stworldproblems

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι.

Η Oneplus One είχε δηλώσει εξάλλου ότι επίσημη lollipop θα έδινε 3 μήνες μετά την κυκλοφορία της αντίστοιχης των nexus.

Κάπως έτσι φτάνουμε μέχρι αρχές Φλεβάρη. Αν δεν έχουν δώσει μέχρι τότε, ξαναμιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

Kαλα τα άλλα, αλλα τι δουλεια εχει το glass protector και το μεγεθος;

Τι ακριβως "τους μαζευεις" δηλαδη; Οτι πηρε το g3 lollipop πριν απο μας; So what;

Θα την παρεις εσυ ενα μηνα μετα, και τι εγινε; Θα σε κοροιδευουν τα παιδακια στο σχολειο;

#1stworldproblems

Έσπασε γιατί δεν συνηθίζεται το μέγεθος.

Εσύ κάτσε και άλλαζε Ρομ εγώ θέλω αναβαθμίσεις άμεσα.Η LG είχε το χειρότερο support και πήρε αναβαθμίσεις πριν από το δικό μας. Δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο κάνεις τον "έξυπνο". Τι είσαι εσύ εδώ μπαμπούλας; που ξέρεις τι κάνω εγώ και τι είμαι; σου έχω δώσει κανένα τέτοιο δικαίωμα;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.