Jump to content



Need for speed Underground2 DEMO!!!


Nedi46

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από overclocked

354mb οποτε δε λεει να το κατεβασω με την isdn...θα το κατεβασω ομως αυριο το μεσημερι απο τη δουλεια :D

Τσιγαρεεεεεεεε.....................Ερχομαι το σαββατο να το παρω.........346MB,,??????????????????????????????Θα κατεβει σε δυο χρονια σε εμενα....

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι ειναι για μεγαλη πορωση!!ειανι απιστευτο!!!και εχει και ωραια γραφικα!!!

επισης στο ιντερνετ γεχουν ξεκινησει οι κοντρες εκει να δειτε γελιο....και ανταγωνισμο/!!!

εγω κιωλλας πορωθηκα!!ας ειναι καλα η dsl του tiga :D

Link to comment
Share on other sites

Εxpansion επρεπε να το πουν αλλα...τεσπα

Καλο αλλα οχι τπτ το τρελο.Ιδια μηχανη με το 1 κ δυστιχως no DamageEngine... :(

Κατα τα αλλα σα demo δε λεει κ τπτ μιας κ δε σε αφηνει να σκαλισεις το καπο :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overclocked

το παιχνιδι ειναι για μεγαλη πορωση!!ειανι απιστευτο!!!και εχει και ωραια γραφικα!!!

επισης στο ιντερνετ γεχουν ξεκινησει οι κοντρες εκει να δειτε γελιο....και ανταγωνισμο/!!!

εγω κιωλλας πορωθηκα!!ας ειναι καλα η dsl του tiga :D

over ;)

Ψηνεται κανενας για καμια κοντρουλα στο drift :p

Link to comment
Share on other sites

Μωρε ειναι καλιτερο απο το παλιο αλλα... Οχι και η μεγαλη διαφορα απο 1ο σε 2ο μερος παιχνιδιου.. Και οντως δεν εχει παλι καμια ζημια της προκοπης... Μου φαινεται θα το ξεσπασω στο Burnout 3!!! Παντως τα γραφικα ειναι τρομερα και παλι απλα... Οπως ειπαμε οχι τεραστια διαφορα απο παιχνιδι σε παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.