Jump to content



mousepad αναζητηση


Recommended Posts

razer sphex καλό είναι. Το έχω στον φορητό. μεταξύ οθόνης-πληκτρολογίου όταν είναι κλειστό και σαν προστατευτικό. Για laptop κοιτάς; Αν είσαι σε desktop μάλλον σε κάτι άλλο θα πήγαινα.

Παραδόξως αν έχεις desktop και laser mouse αυτό είναι καλούτσικο

Turbo-X Mousepad Gaming - Mousepads - plaisio.gr

και το λέω αυτό γιατί αποφεύγω το Π όπως ο δι@λος το λιβάνι....

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου για desktop κοιταζω

@vagsk

τα mouse μου ειναι οπτικα&laser οπως steelseries kinzu,sidewinder,logi anywhere/.

να σου πω την αληθεια για τα 2-3 ευρω παραπανω καλυτερα να παρω το razer

κατω απο 10 ευρω παιζει τπτ?

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου για desktop κοιταζω

@vagsk

τα mouse μου ειναι οπτικα&laser οπως steelseries kinzu,sidewinder,logi anywhere/.

να σου πω την αληθεια για τα 2-3 ευρω παραπανω καλυτερα να παρω το razer

κατω απο 10 ευρω παιζει τπτ?

Το razer που αναφέρεις είναι για laptop. Για desktop κοιτας το goliathus αλλά βγαίνει παραπάνω νομίζω. Αυτό που πόσταρα από Π παραδόξως δουλέυει καλά με laser ποντίκια.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=559]vagsk[/MENTION]

Έχω το sphex στο desktop και είναι μια χαρά, νιώθεις ότι το ποντίκι γλυστράει πάνω του. To χρησιμοποιώ με g400 (παλιότερα με mx518) και το μόνο που θα ήθελα είναι να ήταν λίγο μεγαλύτερο σε διαστάσεις.

Όταν το πρωτοείχα πάρει, μου πήρε λίγο καιρό να συνηθίσει το χέρι μου γιατί είναι αρκετά πιο χαμηλό από τα υφασμάτινα, αλλά μετά την περίοδο προσαρμογής κανένα θέμα.

Δεν έχω δοκιμάσει όλα τα mousepads της αγοράς για να εκφέρω την πιο εμπεριστατωμένη άποψη, αλλά νομίζω ότι αξίζει την δοκιμή στα χρήματα που ζητάει.

Link to comment
Share on other sites

Exv to Sphex 10 μηνες σχεδον και με εχει βγαλει ασπροπροσωπο σε καθε κατασταση...ειδικα σε gaming... αλλα δν ξερω για ποιο λογο εδω και 1 μηνα εχει εμφανισει 10-15 τρυπες πααααααρααα πολυ μικρες....δεν ενοχλουν αλλα ειναι ασχημο ...τωρα ισως φταει στο οτι ακουμπαει το ποδι του πληκτρολογιου και το τρυπαει...Επισης το εχω κολλησει και πανω στο γραφειο με αποτελεσμα να μην κουνιεται ποτε! τρομερο αξιζουν τα 15 ευρω πραγματικα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.