Jump to content



i7 4770k-Asus Maximus VI Formula-EK kit Acetal+Nickel


g.shock

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

Πωλείται ως πακέτο τα παρακάτω.

1) i7 4770k ARK | Intel 250€

2) Asus Maximus VI Formula http://www.asus.com/...MUS_VI_FORMULA/ 210€

3) EK kit Acetal+Nickel EK-FB KIT ASUS M6F - Acetal+Nickel - Intel Z87 Series - Full Board Blocks - Motherboard Blocks - Blocks 90€

Όλα είναι σε άριστη κατάσταση με την συσκευασία τους και τα χαρτιά τους.

Τιμή πακέτου 530€

Δεν με ενδιαφέρουν αλλαγές εκτός απο i7 4930k - Asus Rampage IV Black Edition.

Τα πράγματα θα σπάσουν μόνο σε περίπτωση που ζητηθούν όλα μαζί, και φυσικά δίνω προτεραιότητα σε αυτόν που θα τα πάρει πακέτο.

Είμαι απο Θεσ/νίκη και θα προτιμηθούν άτομα από εδώ για να μπορέσουν να τα κάνουν οπτικό έλεγχο.

Για ενδιαφερόμενους, εκτός Θεσ/νίκης, πρώτα κατάθεση στην EUROBANK και μετά αποστολή.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τοποθετημένο επάνω στην μητρική της υπογραφής μου. Απλά να ενημερώσω ότι μου τα διαπραγματεύεται όλο το πακέτο ένα παιδί απο δίπλα. Σε περίπτωση που δεν κάτσει τότε το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, με ενδιαφέρει το block , θέλω να ρωτήσω καταρχήν εαν ειναι καινούργιο η μεταχειρισμένο.

Σορρυ για την επεμβαση στην αγγελια αλλα πρεπει να πω σε οποιον ενδιαφερεται οτι ολο το στησιμο του υπολογιστη εγινε πριν απο 1,5 περιπου μηνα μετα απο ενα ξενυχτι που ριξαμε :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για την επεμβαση στην αγγελια αλλα πρεπει να πω σε οποιον ενδιαφερεται οτι ολο το στησιμο του υπολογιστη εγινε πριν απο 1,5 περιπου μηνα μετα απο ενα ξενυχτι που ριξαμε :happy2:

Ναι και εάν δεν μου τα έβαζες εσύ εγω θα τα είχα ακόμα μέσα στο κουτί και θα τα κοιτούσα !!! :p:P:P:P

Thnx Δημήτρη. :worship::worship::worship:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τοποθετημένο επάνω στην μητρική της υπογραφής μου. Απλά να ενημερώσω ότι μου τα διαπραγματεύεται όλο το πακέτο ένα παιδί απο δίπλα. Σε περίπτωση που δεν κάτσει τότε το συζητάμε.

OK, ενημερώσε με εαν θες,σε περιπτωση που τελικά το μπλοκ θα είναι διαθέσιμο προς πωληση

Link to comment
Share on other sites

Σε διπλανα φορουμ πωλουν τον επεξεργαστη σφραγισμενο στην τιμη που τον πουλάς και εσυ...Δινεις το μπλοκακι της ΕΚ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟ απο οσα κανει καινουριο!!!

Αν αναθεωρήσεις την τιμή αγοράζω το πακέτο με 430 ευρώ max!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απο ολα καλημερα σε όλους.

Φίλε max-ed το καλύτερο που μπορώ να σου κανω ειναι να σου αφήσω όλο το πακέτο στα 520€ και τα μεταφορικά δικά μου.

Αν σε ενδιαφέρει η αντιπρόταση μου τα υπόλοιπα μπορούμε να τα πούμε μέσω pm και όχι εδώ μέσα.

Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και ένα update την τιμή

1) i7 4770k ARK | Intel 250€

2) Asus Maximus VI Formula http://www.asus.com/...MUS_VI_FORMULA/ 200€

3) EK kit Acetal+Nickel EK-FB KIT ASUS M6F - Acetal+Nickel - Intel Z87 Series - Full Board Blocks - Motherboard Blocks - Blocks 80€

Τιμή πακέτου στα 520€ με δικά μου μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.