Jump to content



Κινέζικο κινητό κοντά στα 200 Ευρώ


l3ft3ris

Recommended Posts

Εδώ και 2 εβδομάδες ψάχνω κινητό και έχω χάσει την μπάλα με τα κινέζικα. Ψάχνω για κάτι σε σχετικά νορμάλ μέγεθος μέχρι 4,7inch πιστεύω καλά είναι, 2g ram, να έχει gps χωρίς θέματα και να έχει και αντιχαρακτική οθόνη. Έβλεπα το xiaomi mi3 στην αρχή αλλά πολύ μεγάλο. Είμαι ανάμεσα σε xiaomi m2s jiayu g4s και jiayu g5s. Ποια είναι η γνώμη σας;

Link to comment
Share on other sites

Το Jiayu g4s το εχω δοκιμάσει και ειναι αρκετά καλό. Σαν καλυτερη ποιότητα κατασκευής και γενικότερη αίσθηση θα σου πρότεινα να δείς και τα THL (T11 και Τ100). Πρόσφατα απέκτησα το T11 και μιλάμε για απίστευτο value for money...

Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται και το moto g, σχετικά καλό το μέγεθος του, το 1g ram είναι αρκετό; Επίσης δεν ξέρω τι γίνετε με την κάμερα του που γράφει 5Mp δεν ξέρω κατά πόσο θα βγάζει μια στοιχειώδη καλή φωτογραφία για κινητό. Στο αμαζον λέει διαθέσιμο μετά τις 30 Ιουνίου συν ότι θα ήθελα να κυκλοφορήσει, να δοκιμαστεί λίγο να διαβάσω σχόλια και συμπεράσματα. Θα βγει πάνω από 200 ευρώ με μεταφορικά και νομίζω ότι υπάρχουν και κάπως καλύτερα σε αυτά τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Το Jiayu g4s το εχω δοκιμάσει και ειναι αρκετά καλό. Σαν καλυτερη ποιότητα κατασκευής και γενικότερη αίσθηση θα σου πρότεινα να δείς και τα THL (T11 και Τ100). Πρόσφατα απέκτησα το T11 και μιλάμε για απίστευτο value for money...

Εχεις δει το G4s το octa με τα 2 ραμ;

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι πολυ καλο.

Εχει κολητος το G4S με ΜΤΚ6589Τ και πινει νερο στο ονομα του.

Ήταν πραγματικά εντυπωσιακό σε οτι αφορά τις επιδόσεις όσο λίγο το είχα στην κατοχή μου, οι εφαρμογές ανοιγαν και έκλειναν στην κυριολεξία με το που παταγες το εικονίδιο. Ως κατοχος iphone 5S μέχρι πρόσφατα δεν είχα δει ουτε καν τέτοια απόκριση & ταχύτητα...Πέρα απο αυτό ωστόσο και σε άμεση σύγκριση με το Τ11 με κέρδισε περισσότερο η αίσθηση στο χέρι και η εξαιρετική οθόνη του (παρά το ταπεινο 720) και για αυτο το λόγο πήρα το Τ11 τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Το Motorola moto g έχει κυκλοφορήσει από Οκτώβρη. Είναι φοβερό. Αυτό είναι επανέκδοση με 4G και Micro sd . Η μνήμη φτάνει, δεν έχω παρατηρήσει ποτέ lag. Η κάμερα μέτρια.

Sent from my Migato GT-N7105

Link to comment
Share on other sites

To Zopo ειναι αχρειαστα ακριβο και προσφερει πολυ λιγα.

Πλεον τα ~ιδια λεφτα κοστιζει το xiaomi m3 (με τους οποιους περιορισμους)

ενω με 175$ παιρνεις το coolpad F1

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.