Jump to content



Τρύπημα mobo


notios_n

Recommended Posts

Θέλω να ρωτήσω πώς και που μπορώ να τρυπήσω τη mobo μου για να βάλω μπλόκ

η mobo είναι gigabyte και απ΄όσο είδα δεν έχει σημάδια για να κάνω τρύπες μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς;

Ευχαριστώ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μηηηηηηηηηηη....κανεις τρυπες πουθενα.......θα την χαλασεις.....!Αφου δεν εσει τρυπες για μπλοκ......παιρνει μπλοκ με κλιπς(κουμπωτα)......αλλιως παρε καινουρια μητρικη......:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα φίλε... η μητρική αποτελείται από διάφορα στρώματα τα οποία κρύβουν επαφές, ακόμα και αν στο μάτι το πάνω και το κάτω μέρος της πλακέτας είναι "καθαρό" , ουσιαστικά περνάνε επαφές.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη σκεφτομαι σοβαρα την υδροψυξη και ειμαι νεοπας στο χωρο του οβερκλοκινγκ:o η Κ8Ν-Ε ντελουξ πως τα παιρνει τα μπλοκια ρε παιδες? Επισης μπορει κανεις να προτεινει καμια αντλια αθορυβη?φχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από karakokas

Διευκρινισις Εχω την K8N-E deluxe και θελω να βάλω υδροψυξη.Μου χουν βγει τα ματια ρε σεις να μαθαίνω:woot::D

??????????

Σου απαντησε ο endu....η μητρικη σου εχει 2 τρυπες κ παιρνει ανετα νερακι.....!

Αντε,στειλε πμ στον 11 για μπλοκ....ακομα καθεσαι???? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Apostolos-Pap

lol φίλε ξέχασε το τρύπημα. Έτσι την είχα πάθει κι εγώ παλιά όταν είχα παρει μια MSI (nforce2) δεν ειχε τρύπες και την πούλησα :)

Καλύτερα πάρε κάποια άλλη (σου συνιστώ abit).

Και εγώ για αυτό το λόγο την πούλισα την MSI...

Δεν μπορούσαν να βάλουν 4 τρυπύλες???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.