Jump to content



Πως θα βγάλω την ψύκτρα απο την κάρτα γραφικών


notios_n

Recommended Posts

Έχω την ATi 9200 η οποία έχει πάνω μια ψύκτρα, θέλω να την βλάλω για να βάλω μπλόκ ξέρει κανεις πως να το κάνω και τη πρέπει να προσέξω; Μπορώ να κάνω τρύπες για να βάλω μπλόκ;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ο μονος λογος που θα εβαζα σε μια τετοια καρτα ειναι ο θορυβος απο το ανεμηστηρι του.....εχω την εντυπωση ομως οτι η 9200 εχει παθητικη ψυξη.............αν θες παντως να την κλοκαρεις δεν αξιζει..........οι επιδοσεις της ειναι πολυ κακες οσο και να ανεβει σε συχνοτητες........για μενα τσαμπα κοπος...

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πως αυτό είναι το θέμα, το να πάρω καινούργιο μηχάνημα!!! αν ήταν έτσι θα καθόμουν σπιτάκι μου και θα έπαιζα πασιέντζα. Απλός είναι η κ@@λα του να φτιάξεις κάτι μόνο σου!!!:flower:

Link to comment
Share on other sites

και τι να το κανεις οταν συνειδοτοποιησεις οτι εσκασες 100 ευρω για υδροψηξη...και η διαφορα που ειδες ειναι 0?...

καλα σου λενε τα παιδια

μην κανεις αγορες για τις οποιες θα μετανιωσεις...θες να φτιαξεις κατι μονος σου?...κατι που θα σου μεινει?...παρε ενα κουτακι κακασχημο και καντο κουκλι...

φτιαξε κανα rheobus...και ολα αυτα ειναι πραγματα που θα σου μεινουν

και θα σου χρησιμεψουν...

αλλα καλυτερα ειναι να βαλεις κανα φραγκο και να παρεις ενα καλο μηχανημα...

Link to comment
Share on other sites

Η υδρόψυξη μου κόστισε ουτε 15 και μάλιστα δουλεύει αυτή τη στιγμή πάνω στο επεξεργαστή με πάρα πολυ καλά αποτελέσματα.

Σε αυτή την κάρτα θέλω να κάνω τα πειράματα παιδιά:jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Για να απαντήσω στην αρχική σου ερώτηση: OXI δεν μπορείς να κάνεις τρύπες σε κάρτα γραφικών. Αν δεν έχει ήδη ασ' το καλύτερα. (Εκτός αν δεν σε ενδιαφέρει αν θα λειτουργεί μετά ή όχι)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.