Jump to content



i5 4670K


javaneze:

Recommended Posts

Εαν ηθελες μπορουσες να αγορασεις εσυ τον επεξεργαστη και οχι μονο λογια

φιλε μου εχω αγοράσει τον ιδιο(οχι τον Κ) πριν 2 μηνες καινούριο στα 190.

Αμα ψαχνόμουν ακομα σε πληροφορώ θα τον αγόραζα αμεσως, dont worry ;)

Αμα δε σου αρεσει η τιμουλα παρε τον ι7 που περιμένεις να ξεπροβάλει στη τιμη που θελεις οπως ειπες και απο πανω, γιατι στα 100ευρω (50% κατω για τελευταίας γενιάς -αχρησιμοποίητο σχεδόν προϊόν) ειναι σκότωμα και κοροϊδία .

Οσο για το report καλα εκανες, και εγω το ιδιο θα εκανα ισως, αλλα να σου πω πως το ιδιο reportable ειναι και να trolαρεις αγγελιες με τετοιες προσφορες.(για δες ποσοι ενδιαφέρονται να αγορασουν τον επεξεργαστη στη τιμη αυτη)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αλιμονο, περασε η εβδομαδα και εχασα το deadline, αναγκαζωντας με σε περαιτερω μειωση της τιμης του ηδη ξεφτισμενου απο τα χρονια προιοντος.

Το σουλουπωσα ομως κι εγω, αλλαξα τα λαδακια του, και να και φιλτρα, ευτυχως αυτα τα Ιαπωνικα δεν βγαζουν πολλες ζημιες.

Τελικα καταφερα τον Palyrria να το παρει εναντι 39,82 ευρω.

Χαρη μου εκανε το παιδι, η παναγια η μυρτιδιωτισσα να τον εχει καλα.

Συγνωμη που αμελησα να ενημερωσω την αγγελια, το cpu δοθηκε στον πρωτο ενδιαφερομενο, [MENTION=418]kallileo[/MENTION] o οποιος ηταν κύριος στον λογο του, και ολα πηγαν ρολοι στην συναλλαγη.

Ευχαριστω για την φιλοξενια, γελασαμε και λιγο καλοκαιριατικα. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.