Jump to content



i5 4670K


javaneze:

Recommended Posts

procesador-intel-core-i5-4670k-340gz-4ta-gen-1150-todopcweb-6165-MLA4589703718_072013-O.jpg

Πωλειται 4670Κ.

Δεν υπαρχει αποδειξη αγορας οποτε τον λογιζω χωρις εγγυηση.

Ειναι εκδοση ΒΟΧ, υπαρχει κανονικα το κουτακι του και η εργοστασιακη ψυκτρα απειραχτη.

Τον εχω ενα τριμηνο και τρεχει μονο στοκ.

140 ευρω.

Δινω προτεραιοτητα μια εβδομαδα για συναλλαγη χερι-χερι.

Απο Αθηνα με συναντηση νοτια προαστια ή κεντρο.

Επειτα, αν υπαρξει ενδιαφερον απο επαρχια, κατοπιν καταθεσης σε τραπεζα πειραιως,

αποστελλω με ACS courrier με επιπλεον 10 ευρω εξοδα αποστολης.

Link to comment
Share on other sites

θα με ενδιεφερε συναλλαγη χερι με χερι,παρολο που δεν υπαρχει καθολου εγγυηση αν και BOX, αλλα μονο εαν η τιμη βελτιωνοταν στα 100ε τελικη λογο οτι παρα πολοι i7 ξεπροβαλουν στις αγγελιες

Link to comment
Share on other sites

( Αν είναι matched boxed/fan/cpu έχεις εγγύηση από intel και χωρίς απόδειξη - αρκεί να μην τον έχεις delided/lapped κτλ. Μπορείς να τσεκάρεις το υπόλοιπό της εδώ ;) )

Ναι το ξέρω, για αυτόν τον λόγο το ζητάω!

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να ποστάρεις το batch Number γιατί ενδιαφέρομαι!

3329b714

( Αν είναι matched boxed/fan/cpu έχεις εγγύηση από intel και χωρίς απόδειξη - αρκεί να μην τον έχεις delided/lapped κτλ. Μπορείς να τσεκάρεις το υπόλοιπό της εδώ ;) )

Ευχαριστω πολυ φιλε μου, δεν το γνωριζα.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα και εγω οπως και οι πρωυγουμενοι ειπαν για το σαιτ της intel λεω οτι επειδη εχει εγγυηση δεν νωμιζω να πουληθει πανω απο 100ε

Εξακολουθει να εινα η προσφωρα μου τα 100ε για συναλλαγη χερι με χερι εαν και εφοσον ο επεξεργαστης ειναι λειτουργικος και τεσταριστει προυγουμενος

Link to comment
Share on other sites

Αγορινα πολυ φιλικα και χωρις ειρωνια, προς το παρον δεν σκεφτομαι price drop, πριν λιγο εβαλα την αγγελια και το cpu εχει ηδη αντικατασταθει οποτε δεν βιαζομαι και να το δωσω.

Απο ανταλλαγες τα μονα που με ενδιαφερουν ειναι bitfenix prodigy πορτοκαλί & αναλογα το μοντελο, SSD 500+GB εντος εγγυησης.

:)

Link to comment
Share on other sites

Το οτι απαντήσαμε και εμεις άμεσα στην αγγελία σου δεν σήμαινε αυτό οτι βιαζόμαστε και καιγόμαστε.

Άλλωστε οσο αργούν τοσο κατεβαίνουν οι τιμές εν τα μέσα του καλοκαιριού

Οποτε και εγω όπως γράφεις στη αγγελια σου δινω προτεραιότητα μια εβδομάδα για απάντηση και συναλλαγή χερι-χερι....μετέπειτα οι πρόσφορα αλλάζει προς τα κατω

Link to comment
Share on other sites

jesuz christ! η τιμη ειναι πολυ καλη και ειναι παραλογο να προσφερει καποιος 100 ευρω για εναν τετοιο επεξεργαστη (με εγγυηση ή χωρις, ποσους επεξεργαστες εχετε δει να χαλανε?)

Σταματηστε να ειστε Σκρουτζιδες

Link to comment
Share on other sites

SirDiman οι χαρακτηρισμοι σου ειναι προσβλητικοι για εμενα προσωπικα και ισως και για αλλο μελος που εκανε και εκεινος προσφωρα καλυτερης τιμης.

Εαν ηθελες μπορουσες να αγορασεις εσυ τον επεξεργαστη και οχι μονο λογια

Σε εχω κανει κατευθειαν Αναφωρα γιατι καποιοι δεν σεβονται τους κανονες ουτε τους γραφτους ουτες τους αγραφους

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.