Jump to content



GA-Z97X Gaming G1 Wifi BK + i7 4790k upgrade!


Recommended Posts

πίστεψε με είναι γελιο το OC σε haswell

για μένα.....ξεκινά να διαβάζεις και να βλέπεις βιντεακια του στιλ "how to delidd your haswell"

για να μπορέσεις να κάνεις OC με λογικές θερμοκρασίες

στο ocn θα βρεις πολυ πραμα!!

εγώ δεν άντεξα....μετά απο πολύ διαβασμα και πολλά βιντεακια που είδα, έκανα στον δικό μου 4770κ με επιτυχία

Ναι τα ίδια διαβάζω. Τουλάχιστον ο devil's canyon συμπεριφέρεται καλύτερα θερμικά λόγω των βελτιώσεων που του έχουν κάνει στην κατασκευή. Και πάλι όμως είναι θέμα τύχης τι κάνει το chip από oc από ότι διαβάζω... Ελπίζω να είμαι κωλόφαρδος... Για να δούμε με το H100i κ τα 4 ανεμηστήρια push/pull πώς θα συμπεριφερθεί.

Μόλις φτάσουν... Φωτογραφίες!

Gdp77 no problem man.

Έγινε επεξεργασία από LoWRiDeR
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Hello παίδες... Σορυ για την καθυστέρηση... Είχα πήξει στη δουλειά... Ξεκινάω σήμερα κ αύριο το ξεμοντάρισμα κ μοντάρισμα..

Μερικές φωτογραφίες για αρχή!

43e94ae19e47080ed4abab1dddf1639b.jpg

6201d09c6d2e9ab76c141ef0b3fd58e0.jpg7ef7eca80c52cfa6948acddcb1761816.jpg

ba2fe71ec75f07f9cc157e5970813bc9.jpg3b0ca55b446e97f9701d01ed64b16e9b.jpg

Sent from my OnePlus One

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=220]LoWRiDeR[/MENTION] Αντε καλοριζικα. Εμενα μαρεσει το αυτογραφο :hehe:

παρε κανα καλωδιακη μαυρο για τις κάρτες και φτιαχτο λιγο μεσα μιας και του βαζεις τα καινουργια!κριμα ειναι

Και εγω απο το 2008 αυτο το τροφοδοτικο εχω, αντεχει και στη Κινα;

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάθει πλάκα με την ποιότητα κατασκευής της μητρικής... Πολύ στιβαρή κ όμορφη. Ακόμη δεν άρχισα τα overclock... Προς το παρόν περνάω τα πάντα κ μετά θα ξεκινήσω!

Έγινε επεξεργασία από LoWRiDeR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.