Jump to content



Hawkers co γυαλια ηλιου


o polonos

Recommended Posts

ΔΕΝ ΥΠΑΡXEI περίπτωση να εισάγει κάποιος χονδρκή με τέτοια τιμή ανα ζευγάρι. Καταστράφηκε.

Δε ξέρω ποσο εισάγει η αντιπροσωπεία, τόσο πουλάει πάντως στα καταστήματα.

Σιγά μην ηταν τόσο εύκολο να βρω κατάλογο εισαγωγής της αντιπροσωπείας :-)

Έγινε επεξεργασία από Mameli
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

μιας και ξεθαφτηκε το τοπικ , και τα γυαλια (μαυρα με πορτοκαλι φακους ) φαινονται ΜΠΟΜΠΑΑΑΑΑ 

η τιμη τους λεει 25ε  +7ε μεταφορικα 

σε παλια ποστ λεγατε πως ειναι 20ε τα μεταφορικα , αλλαξε κατι ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα νέος στο forum .Έχει πέσει πολύ διαφίμηση στα συγκεκριμένα γυαλιά και σκεφτόμουν να παραγείλω δύο ζευγάρια .Τελικά τα μεταφορικά είναι free γιατί στο Checkout έτσι μου λέει(από άλλους είχα ακούσει για 20 και από άλλους για 7 ευρώ) .Και κάτι άλλο δεν έχω paypall μόνο visa να το εμπιστευτώ ;

Link to comment
Share on other sites

Τα παρηγγειλα κι εγω και σημερα 30/03  τα παρελαβα, την παρασκευη 27/03 τα στειλανε.

Ηταν σε στοκ, προτιμηστε σε στοκ για να ερθουν γρηγορα.

Ωραια γυαλια ειναι για τα λεφτα τους παντα, οχι τιποτε φανταχτερο αλλα οχι και πλαστικουρα.

Πηρα 2 ζευγαρια, Glaciar Black · Nebula One for 25€ & Crystal Black · Emerald One for 30€.

Μαζι με ταχυδρομικα μου βγηκανε στα 53.75 ευρω - μειον 15% το κουπονι.

Τα ταχυδρομικα ειναι οντως στα 7 ευρω, αλλα βρηκα 2 κουπονια για 10% & 15% εκπτωση. Το SPRING & WARMUP  αντιστοιχα.

Ειναι με πολωτικους φακους και ειναι καθρεφτες εξωτερικα.

Το μονο ελαττωμα που βρηκα ειναι οτι δεν εχουν καποια εμφανη βιδα στον βραχιονα αν χαλαρωσει.

Link to comment
Share on other sites

Φιξ δεν τον λες απλα δεν  ειδα καποια εμφανη βιδα σε περιπτωση που χαλαρωσει,

γιατι ολοι οι βραχιονες καποια στιγμη χαλαρωνουν και θελει να τους σφιξεις.

Προφανως εχει καποιο μικρο πιρο.

Ειναι απο πλαστικο εξ ολοκληρου ο σκελετος.

Έγινε επεξεργασία από vanbono
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον παιδια. Πηρα 2 ζευγαρια. Τα πηρα την Κυριακη και μου ηρθαν την Τεταρτη το πρωι. Ειναι τελεια. Δεν κανω πλακα. Ημουν και εγω διστακτική αν θα ερθουν με τα σχολια που διαβαζα στο facebook, αλλα ολα καλα. Ηρθαν με DHL απο την Ισπανια με tracking number και ολα. Θα ξαναπαρω. Παντως εγω δεν ειχα κανενα θεμα. Δεν ξερω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κι εγώ ενα ζευγαράκι αλλά διστάζω. Πως ξέρεις αν θα σου κανουν, αν θα σου πηγαίνουν κλπ.....

 

Και εγω ειχα αυτο το θεμα γιατι εχω στενο προσωπο αλλα νομιζω ειναι ετσι ωστε να πηγαινουν σε ολα τα προσωπα. Εγω απλα ειπα θα το ρισκαρω κ οτι βγει. 

Link to comment
Share on other sites

Αν τα έχει πάρει κάποιος μπορεί να μας πει αν θα είναι οκ σε εμάς τους κεφάλες; Είναι καθόλου ελαστικοί οι βραχίονες;

 Νομίζω οτι κάνουν μια χαρά και στους "κεφάλες" :p Δεν θα εχεις κανενα πρόβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Μου ήρθανε και μένα 2 ζευγάρια πολύ γρήγορα, αλλά....δεν μου άρεσαν καθόλου. Πολύ ψεύτικη αίσθηση. Δεν είναι για ανθρώπους που θα τα αφήνουν απο δω κ απο κει....Έχουν σπάσε σε χρόνο dt. Θα μου πείτε με 20, 25€ τι περιμένεις..

 

Ε...λιγότερο ντόρο βασικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.